Slavia – Přerov 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – HK MD Šumperk 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vsetín 4:1 (kon.)

56:22
    Porubu čeká ještě náročný závěr. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Kalužík.

55:46
    Písek to zkouší bez brankáře!

53:56
    Písek právě vstřelil branku!
    A máme zaděláno na dramatický závěr! Cháb skvěle zabránil ve výhledu brankáři Poruby a nadýchaný bekhend ALOISE DUBSKÉHO pronikl až za brankovou čáru. Asistence: Filip Cháb, Josef Lechnýř.

46:49
    Poruba právě vstřelila branku!
    Rychlý brejk Poruby končí brankou! Píseckého brankáře Polhorodnika úspěšně prostřelil RENÉ GNAP. Bez asistence.

44:09
    Až ve třetí třetině přišlo první vyloučení v tomto utkání. Za podrážení je na dvě minuty vyloučen Viktor Fišara.

14:44
    A hosté znovu odskakují na rozdíl dvou branek! JAKUB KOUDELNÝ se prosmýkl až před brankáře Písku, kterého chladnokrevně prostřelil. Asistence: David Moravec, René Gnap.

12:53
    Oddechový čas Králům zřejmě pomohl! Dubského rána byla sice zablokována bránícím hráčem, ale JAN ZÁTOPEK měl už více prostoru a času. Asistence: Alois Dubský, Filip Cháb.

10:11
    Střídání v týmu IHC Králové Písek:
    ze hřiště odchází Tesař, přichází Polhorodnik.

10:11
    A Poruba vede už o dva góly! Třetím úspěšným střelcem hostů se stává ONDŘEJ KRČMARSKÝ. Bez asistence.

09:31
    Hosté rychle otáčejí vývoj tohoto klání! JAKUB KOUDELNÝ se i s kapičkou štěstí prodral až před brankáře Tesaře, kterého překonal střelou na vzdálenější tyč. Asistence: Vojtěch Černý.

07:31
    Z rychlého brejku Poruba vyrovnává! Gnap našel na vrcholku kruhů DAVIDA MORAVCE, který úspěšně střílel k levé tyčce. Asistence: René Gnap, Jakub Koudelný.

06:50
    Šindelář se skvěle uvolnil a dostal se do situace tváří v tvář brankáři. Jeho prudká rána šla ale mimo a orazítkovala pouze plexisklo.

04:18
    Králové otevírají skóre dnešního utkání! Z pravé strany se do útočného pásma prodral Cháb, který poslal kotouč na hůl TOMÁŠE HLAVÁČKA, jenž operoval v předbrankovém prostoru. Písecký útočník následně střelou z první překonal brankáře Slíže. Asistence: Filip Cháb.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 5. Hlaváček (Cháb), 13. Zátopek (Dubský, Cháb), 54. Dubský (Cháb, Lechnýř) – 8. Moravec (Gnap, Koudelný), 10. Koudelný (Černý), 11. Krčmarský, 15. Koudelný (Moravec, Gnap), 47. Gnap

IHC Králové Písek: Tesař (11. Polhorodnik) – Velíšek, Šipla, Zralý, Čančura, Cícha, Dohnal, Polák (A) – Šindelář, Fencl, Cháb (C), Dubský, Zátopek, Sládek, Strnad, Řehoř, Sabiniok, Hlaváček, Lechnýř (A), Reiser
    Trenér: Lukáš Tramba

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Mareček) Fišara, Hlaváč, Falgar, Řepa, Černý (C), Ševčuk, Kalužík – Konečný, Chovanec, Krčmarský, Stasjuk, Prokeš, Gnap, Elze, Chlán, Halata (A), Moravec, Koudelný
    Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Kosnar – Rubáš, Kaiser