Nové Zámky – Košice 6:2 (kon.) | Michalovce – Trenčín 3:2 (po pr.) | Zvolen – HC Slovan 4:7 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 3:6 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 4:5 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:2 (2:0, 0:0, 0:2 - 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 20.11.2022, 16:30Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

V zápase to vyzeralo, že domáca Dukla si zoberie z dnešného duelu tri body, ale Trenčania v tretej tretine zabrali a dokázali vyrovnať. V predĺžení sa skvelým zákrokom zaskvel brankár LaCouvee, ktorý doslova ukradol gól domácim, ale následná strela od modrej, po ktorej bol puk tečovaný Osburnom sa skončila víťazstvom Michaloviec. Zo súboju dvoch Dukiel je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a želám pekný večer. (18:56:17)

62:13
    Dukla Michalovce dala gól! Zabusovs vystrelil od modrej a jeho strelu dobre tečoval do brány ZACH OSBURN.
    Asistencia: Zabusovs.

62:00
    Fantastický zákrok LaCouveeho, ktorý sa neskutočne hodil do strely a zmaril obrovskú gólovú šancu domáceho tímu!

61:17
    Striedanie počas hry na oboch stranách.

60:16
    Tourignyho pokus len na zadný mantinel.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine dokázali Trenčania vyrovnať osem sekúnd pred koncom gólom Thelina a bude nasledovať päť minútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:52
    Trenčín dal gól! Trenčania svojím tlakom skórujú a vyrovnávajú na 2:2! Domáca štvorica hráčov sa dobre bránila skoro počas celej oslabovky, ale Valach našiel na ľavom kruhu JOAKIMA THELINA, ktorý bezprostredne z prvej prekonáva Škorvánka.
    Asistencia: Valach.

59:00
    Tlak Trenčanov! Hrajú v šestici a k tomu presilovú hru.

58:35
    Flick netriafa bránu.

57:59
    Ulrych si pýta ďalšie vylúčenie domáceho hráča, keďže avizuje rozhodcom, že má krvavú tvár. Ale dvojitý trest pre Zabusovsa neprichádza.