Minnesota – Winnipeg 6:1 (kon.) | Florida – Boston 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus – Montreal 1:3 (kon.) | Buffalo – St. Louis 6:2 (kon.) | New Jersey – Toronto 1:2 (kon.)
Detroit – Nashville 3:0 (kon.) | Carolina – Arizona 0:4 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:0 (kon.)
Washington – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Dallas – Chicago 6:4 (kon.) | Anaheim – NY Rangers 3:2 (kon.)
Vegas – Ottawa 4:1 (kon.) | Seattle – San Jose 8:5 (kon.) | Colorado – Vancouver 3:4 (kon.)
konec
Minnesota Wild
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
Winnipeg Jets
Čtvrtek 24.11.2022, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  49:46 Matthew BOLDY - 6:1
   
  49:46
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Wild využívají přesilovku! Hellebuyck byl mimo brankoviště, na což také poukazuje, že byl nedobrovolně bráněn. Každopádně nebyl na svém místě, kde potřeboval a už se nedokázal vrátit včas, aby zastavil střelu MATTA BOLDYHO, který využil odkryté klece. Asistence: Kirill Kaprizov, Caln Addison.
  46:51 Marcus FOLIGNO - 5:1
   
  46:51
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Obrana Jets doslova selhala a nechala Hellebuycka na holičkách. Využil toho MARCUS FOLIGNO, který na levé straně brankoviště dostal přihrávku od Erikssona a poslal puk za záda přesouvajícího se brankáře. Asistence: Joel Eriksson Ek.
  40:28 Kirill KAPRIZOV - 4:1
   
  40:28
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Domácí využívají přesilovou hru! Před brankou se nepovedlo Jets odklidit kotouč po střele Kaprizova a právě KIRILL KAPRIZOV se postaral o gólovou dorážku, která propadla Hellebuyckovi za záda. Asistence: Matt Boldy, Mats Zuccarello.
  34:18 Kyle CONNOR - 3:1
   
  34:18
  Winnipeg právě vstřelil branku!
  Hosté byli nakonec za svou zvýšenou aktivitu odměněni. V pravém kruhu se ke střele zápěstím dostal KYLE CONNOR, který kotouč výborně umístil a poprvé v utkání překonává Gustavssona. Asistence: Josh Morrissey, Michael Eyssimont.
  23:58 Marcus FOLIGNO - 3:0
   
  23:58
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Po vhazování ve středním pásmu pronikli domácí do útoku. Hellebuyck vyrazil střelu zpoza pravého kruhu přímo na hokejku MARCUSE FOLIGNA, který doráží kotouč za záda hostujícího brankáře. Asistence: Matt Dumba, Joel Eriksson Ek.
  22:50 Calen ADDISON - 2:0
   
  22:50
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Domácí zvyšují vedení! Střela CALENA ADDISONA se odrazila Hellebuyckovi o rameno do vzduchu a kotouč se snášel do brankoviště. Hostující brankář nevěděl, kde má puk a neměl tak příležitost, jak zabránit tomu, aby spadl do branky. Asistence: Jon Merrill, Matt Boldy.
  08:20 Mason SHAW - 1:0
   
  08:20
  Minnesota právě vstřelila branku!
  Přesilovka Minnesoty sice skončila, ale v ještě pokračující akci se nakonec dokázal od levého mantinelu prosadit MASON SHAW, jehož střela se po několika odrazech před brankovištěm přeci jen dostala za Hellebuycka. Asistence: Matt Dumba, Nic Petan.

  Jan Vojkůvka

  Branky a nahrávky: 9. Shaw (Dumba, Petan), 23. Addison (Merrill, Boldy), 24. M. Foligno (Dumba, Eriksson Ek), 41. Kaprizov (Boldy, Zuccarello), 47. M. Foligno (Eriksson Ek), 50. Boldy (Kaprizov, Addison) – 35. Connor (Morrissey, Eyssimont)


  Minnesota Wild: Gustavsson (McIntyre) – Dumba (A), Spurgeon (C), Middleton, Merrill, Goligoski, Addison – Kaprizov, Steel, Zuccarello – Boldy, Greenway, F. Gaudreau – M. Foligno (A), Duhaime, Eriksson Ek – Dewar, Shaw, Petan.
  Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Pionk, Morrissey (A), Schmidt, Dillon, Samberg, Heinola – Gagner, Scheifele (A), Connor – Wheeler, Perfetti, Dubois – Lowry (A), Mäenalanen, Jonsson Fjällby – Eyssimont, D. Gustafsson, Harkins.

  Rozhodčí: Syvret, Skilliter – Galloway, Barton