Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Jihlava – Přerov 1:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 2:1 (kon.)
Prostějov – Slavia 3:4 (0:2 po s.n.) | Šumperk – Kolín 3:2 (1:0 po s.n.) | Zlín – Pardubice B 2:3 (1:2 po s.n.)
HC Oceláři Třinec
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 26.11.2022, 13:00 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 2. kolo

64:19
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Už to vypadalo, že nás ani dnes nájezdy neminou. Ofenzívní nudu ale přerušil výpad Jakuba Lva, jenž v přímém souboji se Skácelem vyhrál, dlouhou kličkou mu poslal puk kolem betonu do branky. Je konec!
    Asistence: Kristek, Kubíček

49:54
    To byl gól Boleslaví? Ale neplatí! Rozhodčí neuznává branku, protože viděl přihrávku rukou. Pokračuje se za stavu 1:1.

46:01
    Zajímavá situace. Domácí se už radovali z další branky, ale rozhodčí jim vzal úsměv z tváře. Těsně před tím se provinil domácí Marek Čmiel. Dostává dvě minuty za krosček.

45:19
    Třinec právě vstřelil branku!
    Tak přece, stačilo to jen vyslovit! Přesná střela k tyči od Davida BLÁHY zaplula do sítě a domácí srovnávají skóre.
    Asistence: Holub, Švančara

37:58
    Do samostatného úniku se dostal boleslavský Jakub Kristek, na Skácela si ale bekhendovým pokusem nepřišel.

37:35
    Na konci druhé třetiny si zahraje Třinec další přesilovku. Dvě minuty za držení dostává Miroslav Křivánek.

30:28
    Přesilovka pro Třinec. Fišer si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

21:56
    Bruslaři dostávají možnost odpovědět v přesilové hře. Na trestné lavici sedí Robin Švančara za hákování.

21:39
    První gól utkání nakonec dávají hosté. Po vyhraném vhazování se dostal k puku na modré čáře David KOVÁŘ a střelou mezi betony otevřel skóre.
    Asistence: Vojáček, Beran

20:49
    Šimon Pohludka dostal nahrávku před branku, kde byl úplně sám, ale jeho střela skončila na tyči!

12:27
    Velký závar před Vystrčilem! Puk tancoval po opuštěném brankovišti, ale hokejky hostujících obránců byly rychlejší.

09:32
    Domácí mají příležitost se dostat do střelecké listiny. Dvě minuty za podražení pro Adama Kurku.

08:52
    Hostující král se z ničeho nic ocitl před brankou, ale nedokázal skákavý puk zamést do sítě.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 46. Blaha (Holub, Švančara) – 22. Kovář (Vojáček, Beran), 65. Lev (Kristek, Kubíček)

HC Oceláři Třinec: Skácel (Heczko) – Byrtus, Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek, Pohludka (C), Blaha (A), Hebar, Švančara, Mikula, Weiss, Barna, Granečný, Ostřížek, Sajdokt
    Trenér: Marek Malík

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Císař) – Kovář, Křivánek, Fišer, Kubíček (A), Šilhavý, Průšek – Kristek, Lev, Vojáček, Kurka, Hurt, Steklý, Trefil, Král (C), Beran, Konobelj, Šindelář (A)
    Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Hranoš, Klimek, Frais