Kladno – Vítkovice | 2:3 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 2:4 (kon.) | | | Motor ČB – K. Vary | 0:3 (kon.) |
Mountfield HK – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 1:0 (1:0 po s.n.) | | | Pardubice – Liberec | 1:3 (kon.) |
Sparta – Třinec | 1:0 (kon.) |
NY Rangers – New Jersey | 3:5 (kon.) | | | Buffalo – Tampa | 5:6 (po pr.) | | | Columbus – Vegas | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Detroit – Toronto | 2:4 (kon.) | | | St. Louis – Dallas | 1:4 (kon.) | | | Edmonton – Florida | 4:3 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 2:1 (kon.) |
Košice – HC Slovan | 3:1 (kon.) |
Vlci Žilina – Trnava | 2:5 (kon.) |
konec
HC VERVA Litvínov
2:4
(1:3, 0:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Michal Luxa
Branky a nahrávky:
15. Jaks (Estephan), 55. Jaks (Abdul, Sukeľ) – 15. Hrabík (Suchý), 17. Schleiss (Kodýtek, Hrabík), 20. Rekonen (Malát, Suchý), 60. Holešinský (Schleiss)
Rozhodčí: Kika, Pilný – Ondráček, Zíka
Diváci: 3 011
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Godla (21. Zajíček) – Zile, Zeman, Freibergs, Jaks, Demel (A), Wesley, Šalda – Kudrna, Sukeľ (C), Abdul – Š. Stránský, Estephan, Zdráhal (A) – Straka, Gut, Hlava – Zygmunt, Berka, Havelka.
Náhradníci:
Trenér: Karel Mlejnek
HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Kaňák, Piskáček (A), Zámorský, Baránek, Kvasnička, Houdek – Holešinský, Malát, Suchý – Hrabík, Kodýtek, Schleiss (C) – Rekonen, Mertl (A), Lang – Adamec, Bitten, A. Dvořák.
Náhradníci:
Trenér: Petr Kořínek
Náhradníci:
Trenér: Karel Mlejnek
HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Kaňák, Piskáček (A), Zámorský, Baránek, Kvasnička, Houdek – Holešinský, Malát, Suchý – Hrabík, Kodýtek, Schleiss (C) – Rekonen, Mertl (A), Lang – Adamec, Bitten, A. Dvořák.
Náhradníci:
Trenér: Petr Kořínek
Rozhodčí: Kika, Pilný – Ondráček, Zíka
Diváci: 3 011
Tomáš Mertl – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk.
Michal Houdek – 2 min., napadení.
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Šimon Stránský – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Marek Baránek – 2 min., hrubost.
Radim Šalda – 2 min., krosček.
Kryštof Hrabík – 2 min., držení.
Martin Havelka – 2 min., podrážení.
Marek Berka – 2 min., hákování.
Samuel Bitten – 2 min., podrážení.
Janis Jaks – 2 min., držení.