Martin – Pov. Bystrica 3:2 (4:3 po s.n.) | Dubnica – Skalica 2:5 (kon.) | Trnava – Humenné 3:4 (1:2 po s.n.)
Vlci Žilina – Modré Krídla 7:1 (kon.) | Topoľčany – Levice 6:3 (kon.) | Brezno – Žiar nad Hronom 2:1 (po pr.)
DOXXbet Vlci Žilina
7:1 (2:1, 5:0, 0:0)
Modré Krídla Slovan
sk Pátek 02.12.2022, 17:301. liga (SR) • 20. kolo

Domáci hokejisti zničili dnes mladých Slovanistov a pripisujú si do tabuľky povinné tri body. V druhej tretine nasádzali súperovi 5 gólov a to rozhodlo. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný víkend. (19:48:33)

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

55:38
    Hostia sú v plnom počte.

54:53
    Domácim táto presilovka vôbec nevychádza. Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

53:58
    Hráč hostí František Dej dsotáva 2 minúty za hrubosť.

51:49
    Hostia po dlhom čase v útoku. Dej strieľal z kruhov, ale netrafil bránu.

49:21
    Vylúčenie v tíme hostí. Mário Lopuchovský dostáva 2 minúty za krošček

49:21
    Vylúčenie v tíme Žilina. Ján Nahálka dostáva 2 minúty za hákovanie.

48:03
    Maceková strela narobila problémy hosťujúcemu brnakárovi. Ten ju musel chytať na dva krát.

46:06
    Hostia z Bratislavy sa ubránili a sú v plnom počte.

45:11
    Vyľký tlak domácich v útočnej tretine, ale ich strely mieria mimo bránu súpera.

44:06
    Vylúčenie v tíme hostí. Mário Lopuchovský dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

42:33
    Domáci hokejisti sa dobre bránia a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

41:29
    Vylúčenie v domácom tíme. Šimon Lopušan dostáva 2 minúty za podrazenie.

41:05
    Na ľade vidieť, že je zápas rozhodnutý. Domáci majú puk na hokejkách, ale nikam sa neponáhľajú.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine vedú domáci hokejisti 7:1 O víťazovi je dnes rozhodnuté. Už sa len rohodne akým rozdielom tento zápas skončí.