Martin – Pov. Bystrica 3:2 (4:3 po s.n.) | Dubnica – Skalica 2:5 (kon.) | Trnava – Humenné 3:4 (1:2 po s.n.)
Vlci Žilina – Modré Krídla 7:1 (kon.) | Topoľčany – Levice 6:3 (kon.) | Brezno – Žiar nad Hronom 2:1 (po pr.)
DOXXbet Vlci Žilina
7:1 (2:1, 5:0, 0:0)
Modré Krídla Slovan
sk Pátek 02.12.2022, 17:301. liga (SR) • 20. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas SHL medzi Vlci Žilina a Modré Krídla Slovan

Vlci Žilina
    Domáci hokejisti sa po výmene trénera vrátili na víťaznú vlnu. V domácom prostredí sú určite favoritom. Žilina sa nachádza na 5 pozícií so ziskom 35 bodov.

Slovanisti sú v tesnom závese za svojím dnešným súperom, keď získali len o jeden bod menej a sú na priebežnej 6 pozícií. Dnes sa teda bude bojovať o piatu priečku.

Posledný vzájomný zápas

Slovan B : Vlci Žilina 2:3

Úvodné zostavy:

Vlci Žilina: Kubiridžák (Romančík) – Šidlík, Nahálka – Rúžička, Pacalaj – Sloboda, Pišoja – Hudec, Hajas – Kluka, Bečka, Varga – Macek, Mráz, Hovorka – Melicher, Tibenský, Krajč – Jakubík, Dudaš, Lopušan –
    Tréner: Jarrod Skalde

Modré Krídla Slovan: Beke (Noskovič) – Demo, Žabka – Myšiak, Hauser – Mrva, Březák – Lopuchovský – Kukumberg, Petráš, Ožvald – Fetkovič, Dej, Múčka – Klučiak, Polák, Trubač – Bubica, Olos
    Tréner: Ján Lipiansky.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:01
    Úvodné buly vyhrali domáci hokejisti.

01:05
    Modré Krídla Slovan dávajú gól! Hostia sa bleskovo ujímajú vedenia v tomto zápase. Fetkovič našiel voľného FRANTIŠKA DEJA, ktorý strelou otvára skóre dnešného zápasu. Asistencie: Fetkovič

02:32
    Vlci Žilina dali gól! Domáci hokejisti takmer okamžite vyrovnávajú stav stretnutia. K odrazenému puku sa dostal PETR ŠIDLÍK a strelou vyrovnáva stav tohto zápasu. Asistencie: Lopušan

03:43
    Bečka tečoval strelu Nahálku, ale Beke dobrým zákrokom puk chytá.

04:55
    Fetkovič opäť našiel Deja, ale tento krát si Dej puk nespracoval a prišiel o neho.

06:22
    Domáci hokejisti sú aktívnejší a stále sa tlačia do útoku.

08:10
    Vlci Žilina dali gól! Domáci hokejisti otáčajú stav stretnutia. Pacalaj prihrával na RóBERTA VARGU, ktorá pridáva druhý gól Žilinčanov. Asistencie: Pacalaj.

10:03
    V dobrej šanci sa ocitol Kluka. Dostal prihrávku od Mráza. Jeho pokus chytá Beke v bráne hostí.

11:13
    Vylúčenie v tíme hostí. Richard Petráš dostáva 2 minúty za sekanie.

11:45
    Žilinčania sa okamžite usadili v pásme. Strieľal od modrej čiary Nahálka, následne aj Mráz, ale ani jeden pokus sa neujal.

13:13
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

15:33
    tlak domácich pokračuje. Mráz sa tlačil pred bránu. Beke jeho pokus chytá.

16:55
    Dej sa dostával do úniku, ale v poslednej chvíli ho zastavil Sloboda.

18:00
    Začínajú posledné dve minúty prvej tretiny.

19:03
    Melicher nahadzoval puk na bránu hostí, jeho pokus bol zblokovaný.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Domáci hokejisti vedú po prvej tretine 2:1 a mohli vyhrávať aj vyšším rozdielom. Sú aktívnejší a sú lepším mužstvom.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:27
    Vylúčenie v tíme hostí. Boris Žabka dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

22:07
    Domáci zvierajú súpera v pásme. Strela Mráza ani Nahálku sa neujala.

22:43
    Vlci Žilina dali gól! Domáci síce presilovú hru nevyužili, ale tesne po príchode Borisa Žabku z tresnej lavice sa podarilo skórovať SAMUELOVI KRAJČOVI! Asistencie: Varga

27:37
    Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú štvrtý gól v zápase. Žilina má veľkú prevahu a pretavila ju v gól. Macek dobrou prihrávkou našiel BRUNA MARÁZA, ktorý prekonáva brankára hostí. Asistencie. Macek, Rúžička

28:22
    Domáci sú opäť v útoku. Jakubík bojuje o puk pri mantineli.

28:35
    Vlci Žilina dali gól! Žilina pokračuje naďalej vo svojom koncerte. PATRIK BEČKA pridáva už piaty gól Žilinčanov. Asistencie: Kluka, Nahálka

30:04
    Kukumberg sa dostal do mini brejku a preveril lapačku domáceho brankára.

31:31
    Vylúčenie v domácom tíme. Peter Melicher dostáva 2 minúty za podrazenie

34:11
    Hostia sa na chvíľu dostali do útočného pásma, ale Nahálka vyhadzuje puk cez všetky čiary.

36:52
    Vlci Žilina dali gól! Toto už vyzerá na debakel. Jakubík potiahol akciu do pásma. Prihrávkou našiel voľného ŠIMONA LOPUŠANA, ktorý sttrieľa šiesty gól Žiliny. Asistencie: Jakubík

37:51
    Vlci Žilina dali gól! Domáci pridávajú siedmy gól v zápase. Mráz obišiel protihráča, prihrávkou našiel MAREKA HOVORKU a ten s prehľadom dáva siedmy gól domácich. Asistencie: Mráz, Macek

39:00
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Po druhej tretine vedú domáci hokejisti 7:1 O víťazovi je dnes rozhodnuté. Už sa len rohodne akým rozdielom tento zápas skončí.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

41:05
    Na ľade vidieť, že je zápas rozhodnutý. Domáci majú puk na hokejkách, ale nikam sa neponáhľajú.

41:29
    Vylúčenie v domácom tíme. Šimon Lopušan dostáva 2 minúty za podrazenie.

42:33
    Domáci hokejisti sa dobre bránia a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

44:06
    Vylúčenie v tíme hostí. Mário Lopuchovský dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

45:11
    Vyľký tlak domácich v útočnej tretine, ale ich strely mieria mimo bránu súpera.

46:06
    Hostia z Bratislavy sa ubránili a sú v plnom počte.

48:03
    Maceková strela narobila problémy hosťujúcemu brnakárovi. Ten ju musel chytať na dva krát.

49:21
    Vylúčenie v tíme Žilina. Ján Nahálka dostáva 2 minúty za hákovanie.

49:21
    Vylúčenie v tíme hostí. Mário Lopuchovský dostáva 2 minúty za krošček

51:49
    Hostia po dlhom čase v útoku. Dej strieľal z kruhov, ale netrafil bránu.

53:58
    Hráč hostí František Dej dsotáva 2 minúty za hrubosť.

54:53
    Domácim táto presilovka vôbec nevychádza. Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

55:38
    Hostia sú v plnom počte.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

Domáci hokejisti zničili dnes mladých Slovanistov a pripisujú si do tabuľky povinné tri body. V druhej tretine nasádzali súperovi 5 gólov a to rozhodlo. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný víkend. (19:48:33)

Lissko

Branky a nahrávky: 3. Šidlík (Lopušan), 9. Varga (Pacalaj), 23. Krajč (Varga), 28. Mráz (Macek, Rúžička), 29. Bečka (Kluka, Nahálka), 37. Lopušan (Jakubík), 38. Hovorka (Mráz, Macek) – 2. Dej (Fetkovič)

DOXXbet Vlci Žilina: Kubiridžák (Romančík) – Šidlík, Nahálka – Rúžička, Pacalaj – Sloboda, Pišoja – Hudec, Hajas – Kluka, Bečka, Varga – Macek, Mráz, Hovorka – Melicher, Tibenský, Krajč – Jakubík, Dudaš, Lopušan -
    Trenér: Jarrod Skalde

Trenér: Ján Lipiansky