Jihlava – Slavia 5:2 (kon.) | Prostějov – Třebíč 2:0 (kon.) | Sokolov – Přerov 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Kolín 5:3 (kon.) | Litoměřice – Frýdek-M. 2:1 (po pr.) | Šumperk – Pardubice B 4:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
HC Slavia Praha
Sobota 03.12.2022, 16:30 • Zimní stadion Jana Marka, Jindřichův Hradec • Chance liga • 26. kolo
    59:10 Tomáš HARKABUS - 5:2

59:10
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je zřejmě rozhodnuto. TOMÁŠ HARKABUS tentokrát zvolil akci na jistotu, s pukem si dojel až k brance, odolal dojíždějícímu Růžičkovi a bekhendem poslal puk do prázdné. Asistence: Miloslav Jáchym.

58:30
    Domácí byli velmi blízko gólu do prázdné, Šik i Chlubna ovšem trefili jen bránící Slavisty.

57:28
    Slavia zkouší odvolat Málka, hosté si zahrají v šestí!

54:38
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
    Pavel Mrňa – 2 min., podrážení.

54:34
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Filip Haman – 2 min., nedovolené bránění.
    48:40 Vítězslav BROŽ - 4:2

48:40
    Dukla využívá další přesilovou hru a výrazně se tak přibližuje bodům z dnešního utkání. Od Miškáře dostal přihrávku do mezikruží VÍTĚZSLAV BROŽ a střelou z první zakončil k pravé tyči. Asistence: Patrik Miškář, Otakar Šik.

48:12
    Vladimír Růžička – 2 min., krosček.
    42:28 Radek POŘÍZEK - 3:2

42:28
    Dukla si v úvodu třetí třetiny bere vedení zpět. Tecl přihrával za brankou na volného RADKA POŘÍZKA a ten na kruhu prudkou ránou vymetl horní roh Málkovy branky. Asistence: Marek Tecl, Tomáš Křehlík.
    39:13 Jaroslav BROŽ - 2:2

39:13
    Slavia právě vstřelila branku!
    Slavia v posledních minutách třetiny vyrovnává stav zápasu. První střelu Slavie v podání samostatného úniku Kerna dokázal Beran akrobatickým způsobem vyřešit. Stehlík ale poté nahodil puk na branku, kde JAROSLAV BROŽ z bezprostřední blízkosti dostal dost prostoru na dorážku a v signalizované výhodě prostřelil ležícího Berana. Asistence: Lukáš Stehlík, Jan Kern.

36:00
    Tadeáš Hejda – 2 min., sekání.

31:52
    Richard Cachnín dostal puk do samostatného úniku a zkusil střelu mezi nohy, Málek ale zvládl v těžké pozici puk hokejkou vytečovat až k bočnímu mantinelu.
    29:39 Jiří FRONK - 2:1

29:39
    Jihlava otáčí v přesilovce stav utkání. JIŘÍ FRONK si zavezl puk zpoza branky na kruh a místo přihrávky trefil naprosto výstavním způsobem horní roh Málkovy branky. Asistence: Patrik Miškář, Otakar Šik.

28:40
    Maxim Havrda – 2 min., podrážení.
    25:49 Radek POŘÍZEK - 1:1

25:49
    Dukla vyrovnává stav utkání. RADEK POŘÍZEK do prostoru mezi kruhy dostal přihrávku od Dvořáka a pálil bez přípravy k bližší tyči. Asistence: Adam Dvořák.
    23:17 Michal SIMON - 0:1

23:17
    Slavia otevírá skóre zápasu ve druhé třetině. Němeček vyslal od modré střelu po zemi a MICHAL SIMON ho lehkým zásahem před Beranem protečoval až za brankovou čáru. Asistence: Dominik Němeček, Maxim Havrda.

20:54
    Daniel Kolář – 2 min., hákování.

16:49
    Adam Dvořák – 2 min., držení.

00:38
    Tomáš Chlubna zkusil kličku na zemi a chtěl Málka přelstít bekhendem, to se mu ale nepovedlo, Málek si celou situaci pohlídal a včas zasáhl betonem.

00:27
    Dukla pojede po faulu na Tomáše Chlubnu v samostatném úniku trestné střílení!

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 26. Pořízek (A. Dvořák), 30. Fronk (Miškář, Šik), 43. Pořízek (Tecl, Křehlík), 49. V. Brož (Miškář, Šik), 60. Harkabus (M. Jáchym) – 24. Simon (D. Němeček, Havrda), 40. J. Brož (L. Stehlík, Kern)

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Bilčík, A. Dvořák, D. Kolář, F. Kočí, M. Jáchym, Haman – Chlubna, Miškář, Šik – Harkabus, Skořepa, Fronk – Tecl, Handl, Křehlík – Cachnín, Pořízek, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Hejda, D. Němeček, Roth, Žovinec, Szathmáry, Barák – Šmerha, Žejdl, Kulda – L. Stehlík, V. Růžička, J. Brož – Mrňa, Kern, Strnad – Havrda, Pšenička, Simon.
    Trenér: Daniel Tvrzník

Rozhodčí: Bejček, Zavřel – Roupec, Polák