NY Rangers – Ottawa 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Nashville 1:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 1:4 (kon.)
Minnesota – Anaheim 5:4 (2:1 po s.n.)
Winnipeg Jets
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 03.12.2022, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

54:11
    Síly na ledě se na malou chvíli vyrovnají, neboť hostující Gustav Nyquist sestřelil Morrisseyho a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

52:26
    Vzápětí se navíc pískalo a vylučuje se na straně Winnipegu. Dvě minuty za krosček dostal Jansen Harkins.

45:04
    Domácí si zahrají další přesilovku, neboť Erik Gudbranson vyhodil bekhendem puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

41:13
    Už se pískalo a na trestnou lavici míří Patrik Laine. Ten na cestu dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

20:11
    Síly na ledě se nám vyrovnávají, neboť ve středním pásmu se nedovoleného bránění dopustil domácí Blake Wheeler a i on zamířil na trestnou lavici.
    18:54 Tvrdý faul u hrazení

18:54
    Přesilovku si tentokrát dají domácí a to za tvrdý faul v podání Gavina Bayreuthera na Sama Gagnera. Viník dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

15:47
    Columbus má přesilovku. Rozhodčí se totiž po vyhození puku přes mantinel chvíli radili a poté rozhodli, že Jansen Harkins odsedí dvě minuty za zdržování hry. Puk šel ale ven přes jasný odraz o mantinelu, což sudím tak nějak uniklo.

03:07
    Je tu první přesilovka utkání, zahrají si ji domácí. Dvě minuty za držení obdržel Liam Foudy.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 56. Dubois (Perfetti, Wheeler) – 7. Laine (J. Gaudreau), 11. Gudbranson (Roslovic, K. Johnson), 24. Laine (Jenner, J. Gaudreau), 33. Nyquist (J. Gaudreau, Gavrikov)

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg – Barron, Dubois, Connor – Wheeler, Scheifele (A), Perfetti – Gagner, Lowry (A), Mäenalanen – Eyssimont, D. Gustafsson, Harkins.
    Trenér: Rick Bowness

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – M. Bjork, Gavrikov, Gudbranson, Christiansen, Peeke, Bayreuther – Laine, Jenner (C), J. Gaudreau – K. Johnson, Roslovic, Nyquist (A) – L. Foudy, Sillinger, Činachov – Meyer, Kuraly, E. Robinson.
    Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Charron, Lee – Tobias, Johnson

Diváci: 13 240