Edmonton – Montreal 5:3 (kon.) | Boston – Colorado 5:1 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 2:3 (kon.)
Ottawa – San Jose 5:2 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 6:2 (kon.) | Tampa – Toronto 4:3 (po pr.)
Detroit – Vegas 1:4 (kon.) | NY Rangers – Chicago 2:5 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.)
Seattle – Florida 1:5 (kon.) | Calgary – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – Carolina 2:4 (kon.)
Winnipeg – Anaheim 5:2 (kon.) | Dallas – Minnesota 5:6 (2:3 po s.n.)
Philadelphia Flyers
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
New Jersey Devils
Neděle 04.12.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto zápasu je to ode mě vše, přeji vám hezký den a někdy zase u onlajnu na počtenou! (03:41:33)

Tři hvězdy utkání

1. Miles Wood (NJD) 0+2
    2. Akira Schmid (NJD) výhra
    3. Travis Konecny (PHI) 1+0

Česká a slovenská stopa

Lukáš Sedlák (PHI) – 1+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:08.

Tomáš Tatar (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 16:52.

Vítek Vaneček (NJD) – náhradní gólman.

Kdo se postavil do brankoviště?

Carter Hart (PHI) – 15 zákroků, 3 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 57:52.

Akira Schmid (NJD) – 31 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,9 %, odchytal 59:56.

Statistiky
    Střely na bránu: 33 – 18 | Přesilová hra: 1/3 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 6

Je konec! Třetí třetina vyšla mnohem lépe hostujícímu celku, který se během sedmi minut dostal zásluhou Dawsona Mercera a Jacka Hughese do dvougólového vedení. Philadelphia sice ještě zdramatizovala utkání, když se pět minut před koncem trefil přesně k tyči Lukáš Sedlák, ovšem ke srovnání stavu už nedošlo.

59:26
    Jenže žádnou střelu ještě nedokázala Philadelphia vymyslet, New Jersey navíc vyhodilo kotouč tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění...

59:00
    Minuta do konce třetiny!

58:29
    Ivan Provorov musí rozjet novou akci až ze svého obranného pásma. Domácím ale nyní nečinilo žádné problémy projít s kotoučem na holi do útoku.

58:06
    No a klidně mohlo být rozhodnuto. Jeden z hostů to zkusil přes celé hřiště, ovšem branku nakonec minul. Píská se tedy zakázané uvolnění na straně ďáblů.

57:52
    Dvě minuty před koncem peláší Carter Hart na střídačku, domácí hrají v šesti lidech!

57:43
    Flyers cítí šanci ještě na úspěch a kombinují v útočném pásmu, následně hosté vyhodili jen na icing.

56:32
    No, hodně zajímavé momenty se nám to ději v posledních momentech ve Philadelphii, rozhodně ještě nemůžeme říct, že je o bodech dnes rozhodnuto.

56:01
    Na domácím stadionu propukla euforie, jenže ta zase rychle skončila. Joel Farabee sice dostal puk do sítě, jenže předtím Morgan Frost vjel do gólmana a úplně mu znemožnil chytání.
    55:12 Lukáš SEDLÁK - 2:3

55:12
    Philadelphia právě vstřelila branku! Gól naděje pro domácí celek! LUKÁŠ SEDLÁK dostal přihrávku na střed z hřiště a po ledě vypálil tvrdou ránu, která zapadla přesně k tyči. Skvělou práci odvedl před gólmanem Zack MacEwen a Akira Schmid nic neviděl. Asistence: Travis Sanheim a Anthony DeAngelo.

54:29
    Domácím navíc začíná utíkat čas proklatě rychle... New Jersey se navíc skvěle brání a Philadelphia vystřelila na branku v této třetině pouze třikrát!

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 28. Konecny (N. Cates, Hayes), 56. Sedlák (Sanheim, DeAngelo) – 27. Zetterlund (Wood, M. McLeod), 42. Mercer (Wood), 47. J. Hughes (Haula)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Ristolainen, Provorov, Braun, Sanheim, DeAngelo, Seeler – Konecny, N. Cates, Hayes – Tippett, Sedlák, Willman – Farabee, Frost, Laughton (A) – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Graves, Severson, Br. Smith – Bratt, Hischier (C), Tatar – Mercer, J. Hughes (A), Haula – Zetterlund, M. McLeod, Wood – Holtz, J. Boqvist, Šarangovič.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Rehman, O'Donnell – Flemington, Knorr

Diváci: 18 427