HC Letci Letňany
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
IHC Králové Písek
Pondělí 05.12.2022, 18:002. liga skupina Západ • 27. kolo

Letňany potvrdily roli favorita a porazily jihočeský Písek 3:0. Dva góly dal Labuzík, jeden Hozák. Zápas nabídl několik pasáží, kdy byla hra vyrovnaná. Domácí celek ale jinak měl utkání pod kontrolou a zaslouženě vítězí. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek pondělí. (20:10:09)

59:49
    Zakázané uvolnění domácího týmu. Písek má poslední možnost, jak zkorigovat skóre.

59:31
    Další průnik hostujícího týmu končí tentokráte na připravené obraně.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu. Puk sice drží Písek, ale do zakončení se nemůže probojovat.

58:23
    Domácí tým je kompletní a stále tak může myslet na čisté konto.

58:13
    Střelu Volfa od modré schovává do lapačky pozorný Kopřiva.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:11
    Domácí tým šel do protiútoku, který končí sraženou střelou.

57:00
    Letňany výborně brání a nepouští Písek do zakončení.

56:23
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
    Kolářík – 2 min., vražení na hrazení.

56:20
    Hrakholski byl faulován a uvidíme další hostující přesilovku.

55:03
    Pouzar si hledal prostor v mezikruží. Střela mu ale vůbec nesedla.

54:48
    Po tečované střele je tu buly před Korytarem.

54:22
    Macháček pálil tvrdé zprava. Puk šel ale vedle tyče.

53:49
    Zakázané uvolnění domácího celku.

52:34
    Turek sekl Dudáčka, který zůstal ležet na ledě. Tady se mělo vylučovat, ale rozhodčí tento prohřešek pravděpodobně neviděli.

51:45
    Domácí jsou v plném počtu, Kynčl je na ledě.

51:31
    Hosté se nemohou usadit před Kopřivou. Letňany jsou v defenzivě zatím výborné.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 6. Hozák (Kastner), 23. Labuzík (Vacín, Poul), 30. Labuzík (Vacín, Lytvynov)

HC Letci Letňany: Kopřiva (Brázdil) – Fiala, Lytvynov, Guryevskiy, Kolářík, Chalupa, Kynčl – Labuzík, Hozák, Arnošt, Wojnar, Řepík, Švec, Vacín, Hrala, Uhlík, Kastner, Poul, Turek
    IHC Králové Písek: Korytar (Kříž) – Turek, Dudáček, Dvořák, Novák, Brož, Pavlát, Radoš, Hanus – Matiášek, Novotný, Prášek, Macháček, Březina, Koupal, Volf, Hollar, Bednařík, Hrakholski, Pouzar

Rozhodčí: Bernat – Pěkný, Motl