Havířov – SHKM Hodonín 2:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 7:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:3 (po pr.)
Písek – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Jablonec n/N 8:5 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Cheb 3:4 (kon.) | Řisuty – Letňany 1:4 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
7:4 (2:2, 2:2, 3:0)
HHK Velké Meziříčí
Středa 07.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký středeční podvečer všem sportovním nadšencům. Čeká nás 22. kolo, ve kterém se v letošní sezoně představí na kopřivnickém ledě Velké Meziříčí. Oba celky už spolu odehrály utkání na Vysočině, kde Kopřivnice vyhrála 4:1. V minulé sezoně měla oba týmy vzájemnou bilanci na zápasy 3:3.

Svěřenci trenéra Ladislava Majkuse v této sezoně zažívají jeden z nejlepších startů za poslední dobu. Jsou s 35 body druhým týmem tabulky, na třetí Vyškov mají náskok 1 bodu. První je bezkonkurenční Znojmo, ale právě Kopřivnice je jediný tým, který dokázal Znojmo obrat o body, dokonce na jejich vlastním ledě. Z posledních pěti utkání sice získali "pouze" bodů, ale v následujících třech po sobě jdoucích domácích utkáních budou chtít urvat co nejvíce bodů.

Celek z Vysočiny je aktuálně na opačném konci tabulky, s 13 body je na 11. místě, které je posílá do baráže o udržení. Na desátý Žďár nad Sázavou ztrácejí 4 body, a to má Žďár ještě o utkání méně. Z posledních pěti utkání urvali pouze dva body, když v polovině listopadu porazili Hodonín 1:0 po prodloužení. Uvidíme, zdali dnes přeruší čtyřzápasovou šňůru bez bodu.

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kučera) – Ficek, Már, Dluhoš, Bartošák, Kyselý, Marek, Petrek – Suchý (A), Barčák, Gola, Mach, Urban, Pargáč, Kleniar, Indrst, Velecký, Pindel (A), Fojtík, Sluštík (C)
    Trenér: Ladislav Majkus

HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Juda) – Slabý, Vlašín (A), Trnka, Ambrož (C), Sedlaček, Švejda J., Koželuh, Báňa – Hrnčíř, Strnad, Doležal, Střecha, Křenek (A), Oščádal, Hasoň, Vedral, MAštera, Švejda P., Juda, Kuba
    Trenér: Štěpán Oberreiter

Rozhodčí: Kohoutek – Vengřín, Klimek.

Oba týmy jsou na hrací ploše, utkání co nevidět začíná.

00:01

00:36
    Ofsajd hostů.

00:46
    Domácí jdou do útočného pásma.

01:13
    Při přejezdu domácích do útočného pásma došlo k podražení rozhodčího.

01:39
    První zákrok pro brankáře Slavíčka.

02:32
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Fojtík – 2 min., podrážení.

03:08
    Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, zatím ale bez střely.

03:33
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku a jdou do vedení. Srážky domácího obránce s brankářem využil TOMÁŠ STŘECHA, který poslal puk do branky z mezikruží. Asistence: Křenek a Ambrož.
    03:33 Tomáš STŘECHA - 0:1

03:48
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Z rychlého protiútoku srovnává střelou k tyčce MICHAL VELECKÝ. Asistence: Sluštík a Kyselý.
    03:48 Michal VELECKÝ - 1:1

05:25
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

06:10
    Matěj Mach se ocitnul sám před brankářem hostů, ale s pukem nezvládl udělat kličku, a tak to nebylo pro brankáře složité chytit.

06:36
    Tečovaná střel domácích od modré skončila ještě před brankářem Slavíčkem.

07:25
    Domácí míří dopředu, ale je z toho pouze nahození.

07:41
    Zakázané uvolnění hostů.

08:01
    Domácí napadají až v útočném pásmu.

08:18
    Dominik Ficek zachytil rozehrávku hostů, jeho přihrávku ale nezpracoval ideálně Matěj Mach.

08:32
    Ofsajd domácích.

09:10
    Opět ofsajd domácích hráčů.

09:45
    Hosté s pukem na hokejkách zakládají útočnou akci ve vlastním obranném pásmu.

11:10
    Domácí se ujímají vedení. Brankáře hostů prostřelil tentokrát po kombinaci se spoluhráči PATRIK GOLA. Asistence: Pindel a Fojtík.
    11:10 Patrik GOLA - 2:1

11:46
    Hosté tlačí v útočném pásmu.

12:38
    Z ostrého úhlu střílel Milan Strnad.

13:40
    A je srovnáno. Kombinaci po vhazování zakončil přesnou střelou mimo dosah brankáře Baldika ALEŠ TRNKA. Asistence: Juda.
    13:40 Aleš TRNKA - 2:2

14:50
    Domácí se ženou do útočného pásma.

15:34
    Dominik Suchý dostal puk pod brusle, tak s ním zajel až do útočného pásma a vystřelil.

16:06
    Hostům se nedaří dostat se dále než do středního pásma, a to díky napadání domácích.

16:39
    Do útočného pásma odevzdal puk Jan Hasoň.

17:07
    Po vyhraném vhazování jsou domácí v útočném pásmu s pukem na hokejkách.

17:43
    Skákavý puk před brankou nejrychleji zaregistroval Zdeněk Slavíček, který jej poslal do rohu kluziště.

18:15
    Domácí vyhazují do středního pásma a jdou střídat.

19:25
    Domácí dostali puk do útočného pásma, kde si vyměňují přihrávky.

20:00

V prvních dvaceti minutách jsme viděli celkem 4 gólové situace, ale stav je nerozhodný. Nejprve v přesilovce otevřel skóre Tomáš Střecha, ve stejné minutě srovnával Michal Velecký. Následně se o 8 minut později, konkrétně ve 12. minutě trefil Patrik Gola, na jeho trefu odpověděl o dvě minuty později Aleš Trnka a stav tak zůstává nerozhodný.

Oba týmy dostaly jeden trest, hostům se přesilovku podařilo využít po minutě, domácí si ještě 37 sekund přenesou do druhé třetiny.

Druhá třetina začíná zhruba v 18:47.

20:01

20:15
    Domácí jsou v útočném pásmu.

20:37

20:53
    Tadeáš Kuba dostal puk před brankáře Baldika, ale nedokázal jej přizvednout.

21:11
    Puk skončil na střídačce Kopřivnice.

21:25
    Hosté v ofsajdové pozici, musejí vyklidit útočné pásmo.

21:44
    Puk po vhazování dojel až k brankáři Velkého Meziříčí.

22:14
    Dominik Suchý vystřelil z mezikruží, ale ani jeho střela, ani následná dorážka neskončily za zády brankáře hostů.

22:55
    Další přečíslení domácích, ale i teď skončily všechny puky na výzbroji Zdeňka Slavíčka.

23:50
    Tentokrát zazářil Jan Baldik proti střele Vladimíra Oščádala.

24:25
    Nepřesná přihrávka domácích vyústila v přečíslení hostů 3 na 2.

25:20
    Domácí opět v útočném pásmu.

25:30
    Matěj Mach střílel od modr, trefil ale pouze hokejku brankáře.

26:02

26:05
    Po vhazování střílel Dominik Suchý, tečovaná střela skončila v ochranné síti.

27:36
    Hosté se na chvíli dostali do útočného pásma.

28:23
    Vojtěch Pindel netrefil přesně po přihrávce do jízdy.

29:37

30:33
    Oščádal – 2 min., hrubost.

30:38
    Domácí jdou opět do vedení. V přesilovce se po 6 sekundách trefil MICHAL VELECKÝ. Asistence: Ficek a Sluštík.
    30:38 Michal VELECKÝ - 3:2

31:25
    Domácí pokračují v tlaku.

32:12
    Hosté nahodili od modré, ale nikdo další netečoval, a tak neměl Baldik problém s chycením puku.

32:18
    Zakázané uvolnění kopřivnických.

32:37
    Autorem branky je PETR ŠVEJDA. Asistence: Maštera a Sedláček.
    32:37 Petr ŠVEJDA - 3:3

34:20
    Jan Baldik vychytal samostatný únik Tomáše Sedláčka.

35:33
    Oščádal – 2 min., nedovolené bránění.

36:09
    Domácí tlačí v přesilovce v útočném pásmu, zatím bez nebezpečné střely.

36:46
    Hosté vyhodili přes celé kluziště

37:15
    Druhá využitá přesilovka v této třetině a druhý dnešní gól pro PATRIKA GOLU, který dokázal zakončit přesnou střelou kombinaci celé pětky. Asistence: Mach a Fojtík.
    37:15 Patrik GOLA - 4:3

37:45
    Po přerušení hry se strhla menší mela před brankou domácích, ale vše se obešlo bez vyloučení.

38:14
    Domácí opět napadají až v útočné třetině a nedávají tak hostům šanci vyjet ze třetiny.

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:12
    David Křenek zavezl puk do útočné třetiny.

39:35
    Protiútok domácích dva na dva, ale střela z ostrého úhlu brankáře nijak nepřekvapila.

39:59
    V poslední sekundě srovnává skóre JAN HASOŇ, který dokázal překonat přesouvajícího se brankáře domácích. Asistence: Juda.
    39:59 Jan HASOŇ - 4:4

40:00

Ve druhé dvacetiminutovce padly opět 4 góly, a opět máme nerozhodný stav. Ve 31. minutě dával na 3:2 pro domácí Michal Velecký, o dvě minuty později srovnával Petr Švejda, z přesilovky poslal domácí už potřetí dnes do vedení svým druhým gólem Patrik Gola, a v poslední sekundě druhé dvacetiminutovky srovnal Jan Hasoň.

Nedisciplinovanost se v této třetině trestala jenom u hostů, kteří seděli dvakrát, a domácím se obě přesilovky podařilo využít.

Třetí třetina tak za stavu 4:4 začne zhruba za 10 minut, tedy 19:35.

Oba týmy jsou na ledě připraveny zahájit třetí dvacetiminutovku.

40:01

40:25
    První zákrok pro brankáře Velkého Meziříčí.

40:52
    Hosté se po dobře ubráněné situaci vydávají dopředu.

41:18
    Dominik Ficek se po tom, co obešel dva obránce, dostal až k zakončení.

41:57
    Dominik Suchý zavezl puk do útočného pásma.

42:36
    Hosté odevzdali puk do útočného pásma.

44:00
    Mach – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

44:34
    Hosté rozehrávají z vlastní obranné třetiny.

45:05
    Oščádal – 2 min., podrážení.

45:19
    Při hře 4 na 4 jsou v útočném pásmu domácí.

45:58
    Ještě při hře 4 na 4 překonal dnes popáté brankáře Velkého Meziříčí kopřivnický hráč, tentokrát JAN DLUHOŠ. Asistence: Pindel a Marek.
    45:58 Jan DLUHOŠ - 5:4

46:00

47:05

47:24
    Hosté mají další vhazování v útočném pásmu.

48:08
    Domácím se až teď podařilo vyhodit z obranného pásma.

49:28
    Rychlý přechod do útočného pásma, a šestou branku vstřelil JIŘÍ PARGÁČ. Asistence: Indrst.

51:50
    Michal Velecký se prokličkoval mezi třemi hráči, ale nedošel ke střele.

51:59
    Oba týmy v plném počtu.

52:17
    Hosté jsou 3 na 2 do útočného pásma.

52:45
    Ta samá akce na druhé straně, domácí ale ještě udrželi pásmo.

53:33
    Velké Meziříčí se ještě nevzdává a snaží se tlačit puk co nejblíze brance.

54:29
    Další tlak domácích, ostřelují branku hostů.

55:36
    Hosté se rozjíždějí dopředu vstříc Baldikově brance.

56:54
    PATRIK GOLA přidává sedmou branku do sítě hostů. Po přesné přihrávce od Dominika Ficka dokázal potřetí překonat brankáře hostů a připisuje si hattrick. Asistence: Ficek a Fojtík.
    56:54 Patrik GOLA - 7:4

57:29
    Domácí v útočném pásmu vysílají další střely na brankáře hostů.