Havířov – SHKM Hodonín 2:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 7:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:3 (po pr.)
Písek – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Jablonec n/N 8:5 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Cheb 3:4 (kon.) | Řisuty – Letňany 1:4 (kon.)
IHC Králové Písek
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HC Klatovy
Středa 07.12.2022, 18:00 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

Velmi dramatický duel našel vítěze v základní hrací době! Minutu a půl před koncem rozhodl o vítězství Písku Lukáš Prášek. (20:04:44)

59:30
    Icing Klatov. Čas hraje proti nim.

59:20
    Hraje se daleko od písecké brány. Kolář je zpět na svém pracovišti.

58:48
    Kolář je na střídačce a Klatovy to zkusí v šesti!

Dnešní utkání sleduje 280 diváků.

58:25
    Oddechový čas pro tým SHC Klatovy.

58:25
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové si berou jednobrankové vedení zpět! Ženíšek špatně přihrával a domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho! Matiášek našel LUKÁŠE PRÁŠKA, který uvedl písecké fanoušky do varu. Asistence: Jan Matiášek.

57:38
    Hrakholski hledal v prostoru před brankou Brože, ale do přihrávky skvěle zasáhl hokejkou brankář Kolář.

55:35
    Hra má tempo, ale nevidíme žádné střelecké pokusy.

53:44
    Písečtí jsou v problémech. Odskakují jim puky od hokejek a do soubojů přijíždějí jako poslední.

52:53
    Klatovští hokejisté se ženou za čtvrtou brankou!

51:48
    Zakázané uvolnění Písku zastavuje časomíru.

51:34
    Hrakholskiho střelu pohlídal Kolář vyrážečkou.

Hosté ve čtyřech.

50:09
    Puk poskakoval někde v brankovišti Klatov, ale celou situaci s přehledem vyřešil brankář Kolář.

49:55
    Zmar. Takhle by se dala jednoslovně popsat písecká dvojnásobná přesilovka. Necelá půl minutka zbývá do návratu Houfka na led.

49:17
    Žluto-modří hokejisté vlastní chybou přicházejí o útočné pásmo.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 8. Koupal (Novák, Pavlát), 17. Radoš (Volf), 31. Hollar (Bednařík, Novotný), 59. Prášek (Matiášek) – 7. Kosnar (Adamec, Pánek), 35. Matoušek (Adamec, Ženíšek), 43. Matoušek (Ženíšek, Adamec)

IHC Králové Písek: Novák (Kříž) – Novák, Dudáček, Radoš, Dvořák (C), Hanus, Turek, Pavlát – Březina (A), Hrakholski, Hollar, Macháček, Koupal, Matiášek, Brož, Novotný, Bednařík, Volf (A), Pouzar, Prášek
    Trenér: Tomáš Matušík

HC Klatovy: Kolář (Čech) – Kovařík, Pánek, Kanta, Vajner, Houfek (A) – Beníšek, Adamec, Prokop, Čech, Kvasnička, Beránek, Kolář, Matoušek, Kosnar, Ženíšek (C)
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Hacaperka – Maňák, Teršíp