Havířov – SHKM Hodonín 2:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 7:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:3 (po pr.)
Písek – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Jablonec n/N 8:5 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Cheb 3:4 (kon.) | Řisuty – Letňany 1:4 (kon.)

Hronov právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! DAVID PUTZ od vlastní modré čáry trefuje prázdnou branku a dává osmý gól Hronova! Bez asistence.

58:45
    Hosté se radovali z gólu. Rozhodčí ale rozpažil, jelikož zapískal dříve, než jeden z hráčů v modrém pod brankářem puk dorazil.

57:19
    Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
    Ryšavý – 2 min., hrubost.

57:18
    Buly vyhráli hosté, kteří to hned zkusili od modré. Tam byl souboj, po kterém zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Domácí půjdou do čtyř!

57:14
    Buly před domácí brankou. Jablonec to zkusí v šesti!

50:10
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou:
    Abraham – 2 min., sekání.

49:23
    Současné vyloučení:
    Exner – 5 min. + OK, bitka.

Kačírek – 2 min., nedovolené bránění + 5 min. + OK, bitka.

49:23
    Viděli jsme boxerskou vložku. Nejprve hostující Kačírek sáhl na domácího brankáře, což nemohl Exner nechat jen tak. Oba rozdali pár pěkných ran a už míří na trestné lavice.

48:10
    Pavlů – 2 min., podrážení.
    45:40 ABRAHAM - 7:5

45:40
    Vlci právě vstřelili branku!
    Dnešní norma čtyř branek za třetinu je splněna již za necelých šest minut třetí třetiny! Pátý gól Jablonce vstřelil LUKÁŠ ABRAHAM, který prostřelil brankáře střelou od modré. Asistence: Brokeš, Kapička.

44:27
    Pavelka – 2 min., sekání.
    43:17 KAPIČKA - 7:4

43:17
    Pokračujeme ve vysoké produktivitě! V přesilovce napřáhl na modré Abraham a přesnou tečí usměrňuje puk MICHAL KAPIČKA! Asistence: Abraham, Brokeš.

42:48
    Akhmetianov – 2 min., podrážení.
    42:02 HOVSEPJAN - 7:3

42:02
    Skvělý vstup domácího celku do třetí třetiny korunuje sedmou brankou Hronova NORAIR HOVSEPJAN! Asistence: Amirov.
    41:14 HORKÝ - 6:3

41:14
    JAKUB HORKÝ se dostal za obranu a proti brankáři se prosadil kličkou do forhendu! Asistence: Pavelka.
    39:06 EREMIÁŠ - 5:3

39:06
    Autorem branky je ADAM EREMIÁŠ, který dostal přihrávku před branku a dokázal puk dostat za Jelínka. Asistence: Horký, Štrombach.

37:01
    Krásná souhra Jablonce brankou nekončí! Abraham našel od modré před brankou volného špačka, který střelou z otočky nedal.

31:47
    Pavelka nahodil přes klubko hráčů puk od modré čáry. Touš se odrazil k DAVIDU PUTZOVI, který trefil odkrytou část! Asistence: Pavelka, Veselý.
    29:40 ŠPAČEK - 3:3

29:40
    Autorem branky je DANIEL ŠPAČEK, který se prosazuje ve vlastním oslabení! Z vrcholu levého kruhu vystřelil švihem a možná trochu překvapil domácího brankáře. Asistence: Kačírek.

28:34
    Kapička – 2 min., sekání.

28:24
    Jursa dostal zpoza branky přihrávku do mezikruží, odkud pálil k tyči. Skvělý Ryšavý ale stihl zasáhnout a podržel svůj tým.
    24:10 SUBBOTIN - 3:2

24:10
    Domácí ukázkově využili přesilovou hru! Po pěkné souhře se u levé tyčky objevil volný ANDREI SUBBOTIN, který neměl problém trefit odkrytou část branky! Asistence: Amirov, Putz

23:50
    Koutecký – 2 min., krosček.

20:16
    Poppel – 2 min., nedovolené bránění.
    18:09 BROKEŠ - 2:2

18:09
    Gólové hody pokračují! TOMÁŠ BROKEŠ se natlačil zleva před branku a někudy dokázal puk dostat přes Ryšavého, který nechal pravděpodobně u tyčky mezírku! Asistence: Pilek, Foerster.

15:48
    Koutecký – 2 min., podrážení.
    14:00 FOERSTER - 2:1

14:00
    Autorem branky je PETR FOERSTER, který si našel místo před brankou a tečí po přihrávce zprava snižuje. Asistence: Jursa a Maďar.
    13:38 PUTZ - 2:0

13:38
    Domácí tým jde do dvoubrankového vedení ve vlastním oslabení! A opět v tom mají prsty oba hráči, co zařídili i první gól. Do úniku ujel po Horkého přihrávce DAVID PUTZ a bekhendovým blafákem a zakončením mezi betony nedal brankáři šanci! Asistence: Horký.

13:16
    Lejdar – 2 min., podrážení.
    12:09 HORKÝ - 1:0

12:09
    Domácí jdou krátce po oslabení do vedení! JAKUB HORKÝ vybojoval u mantinelu ve středním pásmu puk, posléze si ho vyměnil s Putzem a zamířil z mezikruží přesně k tyči! Asistence: Putz.

09:55
    Eremiáš – 2 min., podrážení.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 13. Horký (Putz), 14. Putz (Horký), 25. Subbotin (Amirov, Putz), 32. Putz (Pavelka, Veselý), 40. Eremiáš (Horký, Štrombach), 42. Horký (Pavelka), 43. Hovsepjan (Amirov), 59. Putz – 14. Foerster (Jursa, Maďar), 19. Brokeš (Pilek, Foerster), 30. Špaček (Kačírek), 44. Kapička (Abraham, Brokeš), 46. Abraham (Brokeš, Kapička)

HC WIKOV Hronov: Ryšavý (Ševců) – Veselý, Amirov, Hovsepjan, Pavelka, Křivohlávek, Exner – Eremiáš, Subbotin, Horký, Lejdar, Salnikov, Putz, Poppel, Akhmetianov, Štrombach
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Pilek, Koutecký, Pavlů, Starý, Abraham, Kollert, Had – Foerster, Kapička, Brokeš, Špaček, Jursa, Kačírek, Maďar, Bouřil

Rozhodčí: Bernat – Řezníček, Hofman