Havířov – SHKM Hodonín 2:1 (kon.) | Chomutov – Kobra 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.)
Nový Jičín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 7:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:3 (po pr.)
Písek – Klatovy 4:3 (kon.) | Hronov – Jablonec n/N 8:5 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Tábor 7:4 (kon.) | Příbram – Cheb 3:4 (kon.) | Řisuty – Letňany 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
5:3 (1:0, 1:3, 3:0)
HC Kobra Praha
Středa 07.12.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga skupina Západ • 23. kolo

Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u hokeje napočtěnou. (19:57:18)

Domácí celek zachránil utkání ve třetí třetině, kdy se postupně prosadili Koblížek, Kostourek a Lukeš do prázdné branky. Na startu poslední části ale Horák chytil dvě velké šance Kobry Praha. Domácí měli dnes i štěstí.

59:50
    Hosté ještě odvolali brankáře a Hübl v útoku vybojoval kotouč. Přihrál jej Lukešovi, který mohl zakončovat do prázdné klece, ale nechtěl riskovat, šel do kličky a zápas skončil v rohu kluziště.

59:22
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Jakub Zajíček – 2 min., hákování.
    58:48 František LUKEŠ - 5:3

58:48
    Piráti právě vstřelili branku!
    Kobra Praha ve hře bez brankáře nic nevymyslela a Viktor Hübl podél mantinelu poslal kotouč na hůl FRANTIŠKA LUKEŠE, který trefil opuštěnou klec. Asistence: Viktor Hübl a Jakub Matai.

58:33
    Kobra Praha vybojovala pásmo střelou ze střední třetiny. Horák chytá a Sochůrek zůstává na lavičce!

58:22
    Oddechový čas pro tým HC Kobra Praha.

58:12
    Viktor Hübl krásně dostal puk před branku a šel do zakončení na vzdálenější tyčku. Chomutovský útočník ale trefil brusli hráče. Pokud by se tak nestalo, byl by to nejspíše gól!

57:59
    Nyní se nehraje moc hezký hokej. Pirátům nevyšly přihrávky, na druhé straně Kobra vyhodila na icing.

56:59
    Šťastný zakončoval ze střední třetiny, ale jeho rána skončila jen na ohybu mantinelu. Následně puk skončil v ochranné síti nad.

56:41
    Kobra nejdříve kombinovala v útoku, kde ale nic nevymyslela. Následně celek z Braníku vyhodil přes celé hřiště na zakázané uvolnění.

55:39
    Obránce Seemann dojel kotouč, který nahodil a zpoza branky centroval na modrou čáru, kde byl Váchal. Sochůrek ale jeho ránu vytěsnil.

55:20

54:51
    Piráti byli v kombinaci hodně statičtí, následně se mohli dostat do šance, ale Hübl zahrál rukou a hra se přesouvá do střední třetiny.

53:56
    Nejdříve Hübl posílal přihrávku na brankoviště, kde měl na hokejce hattrick Chrpa. Puk ale netečoval. Následně Matai zakončovaldo Sochůrka.

53:42
    Hned po vhazování poslal drtivou bombu na branku Lukeš, ale Sochůrek svůj celek drží a má další zákrok.

David Panuška

Branky a nahrávky: 4. Chrpa (Matai), 35. Chrpa (Hübl), 50. Koblížek (Hübl, Matai), 53. Kostourek (Zajíček, Lukeš), 59. Lukeš (Hübl) – 29. Novák, 34. Šťastný (Kolda, Duda), 40. Novák

Piráti Chomutov: Horák (Hanuljak) – Matai, Hocelík, Havel, Seemann, Žižka, Váchal, Sýkora – Lukeš, Hübl, Chrpa – Kostourek, Koblížek, Mála – Veselý, Mežnar, Zajíček – Svoboda, Ekrt, Vostiňák.
    Trenér: Kamil Koláček

HC Kobra Praha: Sochůrek (Kmec) – Šteiner, Duda, Knesl, Stejskal, Holý, Straka, Svach – Kolda, Petrov, Nápravník, Petrák, Jedlička, Míšek, Martínek, Zídek, Ksandr, Šťastný, Novák, Theimer.
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Žídek

Diváci: 1 421