Helas Brno – Česká Lípa 6:3 (kon.) | Chrudim – Olympik Mělník 7:1 (kon.) | Slavia – Kadaň 4:1 (kon.)
FK Chrudim
7:1 (2:1)
SK Olympik Mělník
Pátek 09.12.2022, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga • 12. kolo

37:04
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Jak to po prvním poločase rozhodně nevypadalo na debakl, tak Chrudim se přece jen rozjela. Pavel Drozd našel před prázdnou brankou DOMINIKA BALOGA, jenž druhou trefou upravuje už na 7:1!

36:34
    Olympik zkouší hru bez brankáře!

35:34
    Rychlá akce Chrudimi na jeden dotek skončila na levé noze DAVIDA DROZDA, jenž prudkou ranou na přední tyč nedal Šandovi šanci zasáhnout – 6:1!

34:18
    David Drozd mohl navýšit náskok Chrudimi, jeho zakončení ale skončilo na tyči!

33:08
    Parádní samostatnou akci na místě si střihl DOMINIK BALOG, který si zpracoval balon na prsa a z druhého doteku ho poslal nekompromisně pod břevno – 5:1!

29:39
    Tak přece jen se nyní akce Chrudimi vydařila na jedničku s hvězdičkou! David Drozd našel před prázdnou brankou nepokrytého PAVLA DROZDA, který zvýšil na rozdíl tří branek – 4:1!

26:05
    Marko Radovanovič z frustrace zatáhl unikajícího hráče soupeře a právem dostává žlutou kartu. Na fauly vyrovnáno 1:1.

22:21
    Jak pracovala obrana Mělníku v dosavadním průběhu skvěle, tak poslední akci si za rámeček nedá. Nechala zcela samotného proběhnout od půlící čáry DAVIDA DROZDA až k brankářovi a toho následně český reprezentant lehkým dloubáčkem pohodlně přehodil – 3:1!

20:41
    Zkraje druhého poločasu měl Matěj Slováček možnost vrátit Chrudimi dvoubrankový náskok, jenže zakončení na vzdálenější tyč skončilo jen o kousek vedle!

19:30
    Mělník právě vstřelil branku!
    Velice špatný první poločas ze strany Chrudimi je ještě podtržen! Brankář Dudu si nyní vybral velmi slabou chvilku, když jednoduchou přihrávku Šuby chtěl sebrat do rukavic, při zvedání míče z palubovky mu ale vyklouzl za sebe, kde stál zapomenutý JOAO, který jednodušší gól ve své kariéře rozhodně nedal – 2:1!

16:22
    David Drozd prudkou ranou orazítkoval tyč!

09:58
    Povedlo! Everton rozehrál rohový kop na neobsazeného TORRESE, který z první propálil skvěle chytajícího Šandu – 2:0!

09:11
    Wilder měl na sálovce vyrovnávací branku! Po ztrátě Evertona nejprve pořádně protáhl brankáře Dudu, následná dorážka skončila těsně mimo!

08:08
    Fantastický Šanda nyní sebral gól z nohy Davida Drozda!

06:49
    Po dobré práci Matěje Slováčka měl druhý gól na noze Pavel Drozd, z bezprostřední blízkosti ale společně s brankářem přehodil i břevno mělnické klece!

02:24
    V polovině třetí minuty se však již skóre mění a to ve prospěch úřadujícího mistra! Koudelka posunul míč po lajně na PAVLA DROZDA, jenž ostrou ranou do vzdálenější šibenice prostřelil brankáře Šandu – 1:0!

00:23
    Skóre se mohlo měnit hned v první minutě, trochu překvapivě měl ale tutovku Mělník! Dominik Šustr postupoval sám na brankáře, Dudu proti němu vyběhl a skvělým zákrokem udržel skóre bezbrankové!

Petr Dejnožka

Branky: 3. P. Drozd (Koudelka), 10. Torres (Everton), 23. D. Drozd, 30. P. Drozd (D. Drozd), 34. Balog, 36. D. Drozd (Koudelka), 38. Balog (P. Drozd) – 20. Joao (Šuba)

Karty:   27. Radovanovič (CHR)

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D.Drozd, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček
    Trenér: Felipe Conde

SK Olympik Mělník: Šanda – Joao, Vokoun, Sváta, Šuba, Šustr, Machytka, Wilder, Ježek
    Trenér: Jakub Němec

Rozhodčí: Nagy, Řeháček – Kolbaba