Columbus – Calgary 3:1 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:6 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Washington – Seattle 4:1 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 5:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Arizona – Boston 4:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:6 (kon.) | Nashville – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Detroit 3:2 (po pr.)

Philipp Grubauer (SEA) – 34 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,4%, odchytal 58:44

Máme tu konec utkání. Po celou dobu dominovali hráči Capitals a zaslouženě berou oba dva body. Výhru pojistili na konci třetí třetiny dvěma góly do prázdné branky Eller a Ovečkin.

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy příště!

59:57 Alexandr OVEČKIN - 4:1

59:57
    Washington právě vstřelil branku! Druhý gól do prázdné branky střílí ALEXANDER OVEČKIN. Asistence: Jevgenij Kuzněcov, John Carlson.
    58:54 Lars ELLER - 3:1

58:54
    Washington právě vstřelil branku! LARS ELLER vybojoval puk před modrou čarou ve vlastním pásmu a přesnou střelou uklidňuje Capitals gólem do prázdné branky v zápase – 3:1! Asistence: Bez asistence.

58:45
    A je to tu, Grubauer je na střídačce, Seattle to zkouší v šesti.

58:00
    Dvě minuty do konce a Grubauer stále zůstává v brance i přestože jeho spoluhráči drží útočné pásmo.

57:00
    Zakázané uvolnění Capitals přesune hru před Lindgrena. Grubauer ale stále zůstává v brance tři minuty do konce.

55:30
    Do konce třetí třetiny je něco málo přes čtyři minuty. Možná se brzy dočkáme prázdné branky Seattlu.

54:15
    Opět skvělý Grubauer, který likviduje pokus Manthy z pravé strany.

52:56
    Další Ovečkinova střela z levého kruhu. Tentokrát skončila na betonu Grubauera.

51:50
    Ovečkin se odhodlal ke střele z jeho typické pozice. Grubauer puk vyrazil do tyče, od které se následně odrazil mimo prostor ohrožující branku!

51:06
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Yanni Gourde – 2 min., držení.

50:35
    Sheary se po vyhraném vhazování dostal ke střele z pravého kruhu. Grubauer střelu dobře viděl a vyráží puk do rohu.

50:26
    Po ofsajdu je pískáno také zakázané uvolnění. Hra se přesune před Grubauerovu klec.

Milan Horák

Branky a nahrávky: 26. Mantha (Irwin, Alexejev), 34. Johansson (Milano, Ovečkin), 59. Eller, 60. Ovečkin (Kuzněcov, Carlson) – 18. A. Larsson (Geekie, Kuhlman)

Washington Capitals: C. Lindgren (Shepard) – E. Gustafsson, Carlson (A), T. van Riemsdyk, Jensen, Alexejev, Irwin – Ovečkin (C), D. Strome, Sheary – Milano, Kuzněcov, Oshie (A) – Johansson, Eller, Mantha – Protas, Dowd, Hathaway.
    Trenér: Peter Laviolette

Seattle Kraken: Grubauer (Mar. Jones) – Dunn, A. Larsson (A), Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Wennberg, Bjorkstrand – McCann, Beniers, Eberle (A) – Donato, Gourde (A), B. Tanev – Sprong, Geekie, Kuhlman.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: McIsaac, Pollock – Kelly, Nansen