Mountfield HK – Kometa Brno 5:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:7 (kon.) | Zlín – HC Litvínov 0:0 (odl.)
Olomouc – K. Vary 0:3 (kon.) | Třinec – Sparta 4:3 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Jihlava 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 13.12.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

V poslední třetině hráli domácí o poznání lépe, snaha udržet čisté konto brankáře Matěchy se vyplatila. Jediným skórujícím hráčem této dvacetiminutovky se stal Martin Švec. Oba týmy se posunuli v tabulce – Jihlava se propadla na páté místo, kdežto dnešní vítěz Pardubice se přesouvá na místo jedenácté. (20:12:09)

59:35
    Pardubice už Jihlavě žádné větší šance nedovolují.

58:59
    Tlak Jihlavy pokračuje i nadále, pardubičtí ale dobře brání.

58:51
    Pardubice drží hru v útoku, vhazuje se po pravici Maláče.

58:07
    Hosté neudrželi pásmo a musí zakládat novou akci.

57:50
    Jihlavští nevyužili přesilovku.

57:21
    Broš poslal k zemi Pavlatu pomocí dobrého hitu.

56:57
    Z pravého kruhu tvrdě střílel Rauš, jen těsně minul konstrukci branky.

55:38
    Hosté mají nyní možná jednu z posledních větších šancí na alespoň snížení skóre.

55:33
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Matěj Kloz – 2 min., sekání.

54:35
    Báťu obral o kotouč Herčík a zavedl puk do útočné třetiny.

53:19
    Pokus Jihlavy domácí zastavují a hraje se ve středním pásmu.

52:20
    Domácí kombinují v útočné třetině, opět pálí Rájek od modré a Maláč chytá do lapačky.

50:45
    Báťa nečekanou ranou zaskočil Matěchu, který ale puk i tak zastavil.

50:09
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí znovu zvyšují skóre. Poprvé se za juniorský tým Dynama prosadil obránce Martin Švec.

49:47
    Rájek vypálil dělovku od modré, Maláč měl ale výhled a bez problému zachytil kotouč do lapačky.

48:35
    Kombinaci Modla a Peše před domácím gólmanem vyřešil Švec, puk jednomu z hráčů vypíchl.