Toronto – Anaheim 7:0 (kon.) | Florida – Columbus 4:0 (kon.) | New Jersey – Dallas 1:4 (kon.)
Buffalo – Los Angeles 6:0 (kon.) | Boston – NY Islanders 4:3 (2:0 po s.n.) | Tampa – Seattle 6:2 (kon.)
Detroit – Carolina 0:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:6 (kon.) | Winnipeg – Vegas 5:6 (kon.)
Chicago – Washington 3:7 (kon.) | Colorado – Philadelphia 3:2 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (kon.)

Filip Hronek (DET) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 23:53
    Dominik Kubalík (DET) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 17:01
    Libor Suchánek – čárový rozhodčí

1. Pjotr Kočetkov (CAR) – 27 zásahů, 100% úspěšnost
    2. Ville Husso (DET) – 26 zásahů, 96,3% úspěšnost
    3. Brady Skjei (CAR) – 1+0

Diváci: 19 515. (03:46:32)

Hubený výsledek poněkud odpovídá dnešnímu zápasu. K vidění nebylo moc vyložených šancí, oba brankáři chytali velmi jistě a ani přesilových her nebylo nijak výrazně mnoho. Carolina vstřelila rozdílový gól již v první třetině, od té doby měla utkání víceméně pod kontrolou. Detroit měl sice náznaky tlaku, ale zejména třetí třetinu sehráli Hurricanes velmi zkušeně. Kočetkov vše jistil vzadu a připisuje si třetí čisté konto v sezoně.

59:35
    Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.

59:35
    Martinook vyhodil kotouč jen na střídačku Detroitu, vhazovat se tak bude v útočném pásmu Red Wings a Husso se vrátí na střídačku.

59:13
    Canes navíc vyhráli buly a teď mohou strávit nějaký čas v útočném pásmu, daleko od nebezpečí inkasované branky.

58:54
    Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu a Husso tak zamířil zpátky do branky.

58:54
    Oddechový čas pro tým Detroit Red Wings.

58:42
    Nečas napadal při rozehrávce Seidera a moc nechybělo, aby získal puk a mohl ho zakončit do prázdné branky.

57:53
    Jenže Detroit je daleko od branky soupeře, Hurricanes dokázali dostat kotouč z pásma.

57:20
    Hodně času si Detroit nechal na hru bez brankáře, Husso už je na střídačce.

56:30
    Veleno nyní zachránil Detroit od velké šance Nečase, který dostával přihrávku do samostatného úniku od Martinooka.

55:41
    A znovu výborný Kočetkov, který lapačkou zastavil velmi slušnou střelu Raymonda z levého kruhu.

54:28
    Přečíslení dva na jednoho zakončoval Staal, ale Husso drží ve třetí třetině Detroit ve hře.

53:02
    Do velmi nebezpečné střelecké pozice mezi kruhy se dostal Suter, ale i tentokrát Kočetkov vyrazil. Detroit pokračuje v tlaku.

52:17
    Z levého kruhu nahodil z otočky puk na branku Nečas, ale Husso si poradil bez problému a vyrazil puk do rohu.

51:20
    Teräväinen tečoval letící kotouč od modré čáry někde mezi kruhy a Husso tak musel hodně rychle na led, aby zastavil puk.

50:45
    Berggren pravděpodobně hledal přihrávkou z rohu u vzdálenější tyče Seidera, ale Kočetkov letící puk zastavil.