Montreal – Anaheim 2:5 (kon.) | Tampa – Columbus 4:1 (kon.) | Washington – Dallas 1:2 (kon.)
Boston – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | New Jersey – Philadelphia 1:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 2:4 (kon.)
NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Carolina – Seattle 3:2 (kon.) | Winnipeg – Nashville 2:1 (po pr.)
Chicago – Vegas 1:4 (kon.) | Colorado – Buffalo 2:4 (kon.) | Edmonton – St. Louis 3:4 (0:1 po s.n.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
    1. Juuse Saros (NSH) – 39 zákroků
    2. Dylan DeMelo (WPG) – 1+0
    3. Kyle Connor (WPG) – 1+1 (05:10:06)

Filip Forsberg poslal hostující celek v první třetině do vedení, následně srovnal Dylan DeMelo. Za stavu 1:1 dospěl zápas do prodloužení, které rozhodl tvrdou střelou mezi betony brankáře Kyle Connor.

63:31 Kyle CONNOR - 2:1

63:31
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jedna z mála šancí v prodloužení končí gólem. KYLE CONNOR vypálil mezi betony brankáře a kotouč se tak tak dostal za brankovou čáru. Šťastná výhra pro Jets. Asistence: Adam Lowry.

62:00
    Mnoho šancí k vidění není, hraje se hodně opatrně.

61:26
    Josh Morrissey pálil z bezprostřední blízkosti, ale obrovskou šanci neproměnil, brankář Juuse Saros kryje kotouč, bude se vhazovat.

Sledujeme opatrné prodloužení, na výraznější šanci čekáme.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme neviděli branku, a proto tento zápas půjde za stavu 1:1 do prodloužení.

60:00

58:31
    Pionk neuspěl od modré čáry, šancí není k vidění mnoho. Zdá se, že tento zápas půjde do prodloužení.

57:26
    Connor Hellebuyck kryje kotouč poté, co vypálil od modré čáry hostující Jordan Gross.Bude se vhazovat.

56:45
    Dylan DeMelo se jako obránce dostal k puku na modré čáře, jeho rána z této vzdálenosti končí nad brankou.

56:08
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je stále nerozhodný.

54:07
    Juuse Saros nyní zasahovat nemusel, střela soupeře končí nad. Pierre-Luc Dubois nedokázal mířidla seřídit přesně.

52:51
    Po delší době se do střelecké pozice dostali domácí, Josh Morrissey vypálil od modré čáry a jeho pokus kryje celkem snadno Juuse Saros.

52:03
    Po zakázaném uvolnění se vhazuje před brankou Winnipegu.

51:54
    Filip Forsberg si sjel před branku a šikovně tečoval kotouč, i tak ale dokázal domácí brankář Connor Hellebuyck zasáhnout.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. DeMelo (Connor, Morrissey), 64. Connor (Lowry) – 10. F. Forsberg (Granlund, Duchene)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Perfetti, Scheifele (A), Wheeler – Connor, Dubois, Eyssimont – Barron, Lowry (A), Harkins – D. Gustafsson, Stenlund, Gagner.
    Trenér: Rick Bowness

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), Gross, Ekholm (A), Fabbro, Gravel, McKeown – F. Forsberg, Granlund (A), Duchene – Niederreiter, Glass, Sissons – Co. Smith, R. Johansen, Jankowski – Trenin, Pärssinen, Jeannot.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: South, Sutherland – Murchison, Daisy

Diváci: 13 949