Topoľčany – Modré Krídla 4:6 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 4:1 (kon.) | Vlci Žilina – Martin 2:0 (kon.)
Humenné – Brezno 7:2 (kon.) | Skalica – Žiar nad Hronom 4:1 (kon.) | Dubnica – Levice 4:3 (1:0 po s.n.)
HK Skalica
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
MŠK Žiar nad Hronom
sk Neděle 18.12.2022, 17:00 • ESMERO arena, Skalica • 1. liga (SR) • 23. kolo

Máme tu koniec dnešného stretnutia. Skalica v poslednom domácom zápase v tomto kalendárnom roku zvíťazila 4:1. Záhoráci tento zápas ovládli zaslúžene, svojho súpera zo Žiaru po väčšinu zápasu k ničomu nepustili. Skaličania sa vedenia ujali už v 2.minúte prvej tretiny, keď ich do vedenia poslal Šátek. Domáci zaznamenali v prvej tretine ešte jeden zásah, keď sa presadil Jaša. Svoje víťazstvo poistili v druhej tretine. Postupne sa presadili Landrigan a svoj druhý gól pridal Šátek. Žiar zostáva na 9.mieste a Skalica na 4.mieste o skóre za Žilinou.
    Prajem Vám ešte pekný zbytok večera. Šťastné a veselé Vianoce. (19:16:38)

59:09
    Zakázané uvoľnenie hostí.

59:00
    Hujsovu strelu príklepom chytá brankár Petrík.

58:43
    Strelu od modrej čiary chytá Bernát do lapačky.