Zvolen – Banská Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 2:7 (kon.)
Nitra – Nové Zámky 2:5 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:2 (po pr.) | Michalovce – Košice 1:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC SLOVAN Bratislava
sk Pondělí 26.12.2022, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

V tento sviatočný deň sme mohli vidieť veľmi dobrý zápas medzi Trenčínom a bratislavským Slovanom, v ktorom mali najmä domáci veľké šance rozhodnúť tento zápas v tretej tretine, ale Coreau všetko vychytal a inkasoval len raz. V predĺžení nakoniec o víťazstve Slovana rozhodol Kytnár, ktorý po chybe domácich získal extra bod pre svoj tím. Zo Štefanského kola je to na dnes odo mňa všetko a želám vám ešte pekný večer. (20:25:15)

63:28
    Slovan Bratislava dal gól! Čacho sa výborne vrátil, ale následne urobil Petráš chybu a k puku sa dostal MILAN KYTNÁR, ktorý rozhoduje tento zápas.
    Asistencie: Matoušek T., Mackenzie.

62:47
    Valachovi ušiel puk, ale domáci ho získali späť.

61:40
    Starosta v útočnej snahe, ale skončil na zemi.

61:15
    Zbytočný ofsajd domácich.

60:40
    Pietroniro neprekonal z dobrej pozície Coreaua.

60:25
    Harrisova strela spomedzi kruhov končí na hrudi LaCouveeho.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine gól nepadol a ako aj v poslednom vzájomnom zápase uvidíme predĺženie, ktoré sa začne o pár minút.