Zvolen – Banská Bystrica 6:3 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Poprad 4:3 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 2:7 (kon.)
Nitra – Nové Zámky 2:5 (kon.) | Trenčín – HC Slovan 1:2 (po pr.) | Michalovce – Košice 1:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (3:1, 1:0, 0:2)
HK Poprad
sk Pondělí 26.12.2022, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

Je tu koniec stretnutia, z ktorého si plný bodový zisk pripíše Liptovský Mikuláš. Hoci sa po druhej tretine zdalo, že to bude hladká cesta za víťazstvom, tak sa napokon domáci na víťazstvo poriadne nadreli. Po dvoch inkasovaných góloch v tretej tretine však napokon udržali vytvorený náskok a zdolali Poprad 4:3. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:29:42)

59:13
    Hosťujúci celok sa rozhodol pre hru bez brankára.

58:49
    Popradčanom sa v závere stretnutia nedarí dopraviť puk do útočnej tretiny. Defenzíva Liptovského Mikuláša funguje v týchto chvíľach veľmi dobre.

58:00
    Do konca riadnej hracej časti ostávajú posledné dve minúty.

57:51
    Oddychový čas pre tím HK Poprad.

57:33
    Popradčania sa nasťahovali do útočného pásma, kde sa rýchlymi kombináciami snažia rozhodiť defenzívu Liptovského Mikuláša.

56:42
    Do dobrej príležitosti sa dostal Kriška. Ten si to namieril smerom dopredu po ľavej strane, odkiaľ sa pokúsil prekvapiť gólmana. Jeho strelu dokázal Peters vyraziť do rohu klziska.

56:21
    Meliško nahodil puk od modrej čiary, ktorý ešte tečoval Mlynarovič. Valent však vytiahol reflexívny zákrok a podržal svoj tím.

55:40
    Hlásateľ oznámil, že sa na dnešné stretnutie prišlo pozrieť 1300 platiacich divákov.

54:57
    Popradčania si počas presilovej hry nevypracovali vážnejšiu príležitosť. Liptovský Mikuláš už v plnom počte.

53:33
    Tomáš Záborský sa vracia z trestnej lavice, a tak začína presilová hra Popradu.

53:32
    Poprad dal gól!
    Miloš Bubela našiel medzi kruhmi dobre postaveného PATRIKA SVITANU. Ten si puk spracoval, otočil sa smerom k bráne a vyslal presné zakončenie, ktoré smerovalo do ľavej šibenice. Stav stretnutia je 4:3! Asistencia: Dávid Skokan, Oldrich Kotvan.

52:57
    Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
    Andreas Štrauch – 2 min., sekanie.

52:16
    Puk sa ocitol na lavičke domácich, a tak je hra prerušená. Nasledovať bude vhadzovanie v strednom pásme.

51:33
    Vylúčenie v tíme HK Poprad:
    Tomáš Záborský – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

50:55
    Strela z hokejky Walegu v žiadnom prípade nemohla ohroziť Petersa, ale získal pre svoj tím aspoň vhadzovanie v útočnom pásme.

49:42
    Olli Vainio vo vlastnej tretine futbalovo priťukol puk na hokejku TOMÁŠA ZÁBORSKÉHO. Druhý menovaný priviezol puk až do útočnej tretiny, kde sa rozhodol pre zakončenie. Jeho strela si našla cestu pomedzi betóny až za bránkovú čiaru. Stav stretnutia je 4:2! Asistencia: Olli Vainio, Oldrich Kotvan.