Ottawa – Boston 3:2 (1:0 po s.n.) | Columbus – Buffalo 0:0 (odl.) | Carolina – Chicago 3:0 (kon.)
NY Rangers – Washington 0:4 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:3 (kon.)
St. Louis – Toronto 4:5 (po pr.) | Winnipeg – Minnesota 1:4 (kon.) | Arizona – Colorado 6:3 (kon.)
Calgary – Edmonton 1:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 6:2 (kon.) | Los Angeles – Vegas 4:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
    1. Alex Iafallo (LAK) 1+1
    2. Phillip Danault (LAK) 1+2
    3. Viktor Arvidsson (LAK) 1+2 (07:03:33)

Los Angeles Kings díky úspěšné třetí třetině vyhrává tento zápas 4:2. Vegas doplatilo na špatnou koncovku a neúspěšné proměňování šancí. Zaslouženě bere body domácí celek.

59:33 Viktor ARVIDSSON - 4:2

59:33
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí tento zápas vyhrají, kotouč do prázdné branky ze svého pásma poslal VIKTOR ARVIDSSON. Asistence: Phillip Danault.

59:00
    Poslední minuta hry, Kings míří za výhrou v tomto zápase.

58:47
    Puk je ve středním pásmu, Alex Pietrangelo rychle rozehrává.

58:18
    Hosté hrají v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:08
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.

56:34
    Kings drží hru v útočném pásmu, domácí hrají přesně tak, jak potřebují.

55:53
    Vegas má velké problémy dostat se do útočného pásma, domácí hrají takticky velmi dobře.

55:20
    Komerční přestávka.

55:07
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí hráči mají těsný náskok.

54:18
    Adrian Kempe se dostal do zakončení, s jeho ránou neměl brankář Logan Thompson výraznější problém.

53:04
    Quinton Byfield hrál velmi dobře za svou brankou, a tak překazil útočnou akci Vegas.

52:32
    Brayden Pachal pálil od modré čáry, Pheonix Copley si s jeho pokusem poradil.

51:50
    Chandler Stephenson sice zastavil akci soupeře, ale málem z toho byla vlastní branka hráče Vegas. Alex Pietrangelo pak rozehrává od branky Vegas.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Vilardi (Lizotte), 34. Danault (Arvidsson, Iafallo), 49. Iafallo (Danault, Arvidsson), 60. Arvidsson (Danault) – 14. Amadio (Pietrangelo, Ma. Stone), 31. McNabb (R. Smith, Pachal)

Los Angeles Kings: Copley (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Durzi, M. Roy, Edler, Se. Walker – Fiala, Kopitar (C), Kempe – Iafallo, Danault (A), Arvidsson – Anderson-Dolan, Lizotte, Vilardi – Lemieux, Byfield, Kupari.
    Trenér: Todd McLellan

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Miromanov, Martinez, Pachal – Amadio, Stephenson, Ma. Stone (C) – R. Smith (A), W. Karlsson, Kessel – W. Carrier, N. Roy, Kolesar – Röndbjerg, Leschyshyn, Dorofejev.
    Trenér: Bruce Cassidy

Rozhodčí: Lambert, Dwyer – Gibbons, Gawryletz

Diváci: 18 230