Florida – Arizona 5:3 (kon.) | Washington – Buffalo 4:5 (po pr.) | NY Rangers – Carolina 5:3 (kon.)
Ottawa – Columbus 4:0 (kon.) | Toronto – St. Louis 5:6 (2:3 po s.n.) | Winnipeg – Calgary 3:2 (kon.)
Nashville – Montreal 6:3 (kon.) | Chicago – Tampa 1:4 (kon.) | Edmonton – Seattle 2:5 (kon.)
Vancouver – NY Islanders 2:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
    1. Jaden Schwartz (SEA) 1+2
    2. Matthew Beniers (SEA) 1+1
    3. Yanni Gourde (SEA) 1+0 (05:46:12)

Hostující Seattle vyhrává tento zápas díky povedené druhé třetině, ve které otočil stav zápasu z 0:2 na 4:2. Domácí hokejisté měli šance, vypracovali si dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře překonali jen dvakrát.

59:40
    Kailer Yamamoto se dostal do zakončení, brankáře nepřekonal.

59:20
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

58:44
    Connor McDavid se dostal do zakončení, ale jeho projektil končí v moci brankáře. Bude se vhazovat.

58:24
    Přesilovka pro domácí celek přichází v samotném závěru zápasu.

58:24
    Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
    Ryan Donato – 2 min., sekání.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    57:29 Alexander WENNBERG - 2:5

57:29
    Seattle právě vstřelil branku!
    A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky poslal aktivně hrající ALEXANDER WENNBERG. Asistence: Brandon Tanev a Jaden Schwartz.

57:00
    Martin Jones kryje kotouč, bude se vhazovat.

56:41
    Domácí hrají v šesti.

56:20
    Komerční přestávka.

56:07
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

55:41
    Jack Campbell se vyznamenal proti střele soupeře, obrovskou šanci měl hostující hráč, ale nedokázal přesněji zakončit.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek stále drží dvoubrankový náskok.

54:45
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

54:04

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Hyman), 21. McDavid (Janmark, Kulak) – 25. Beniers (Sprong, Schultz), 26. Schwartz (Beniers, A. Larsson), 33. Gourde (Tolvanen, Schultz), 36. McCann (Wennberg, Schwartz), 58. Wennberg (B. Tanev, Schwartz)

Edmonton Oilers: S. Skinner (36. Campbell) – Nurse (A), Ceci, Kulak, Barrie, Broberg, Bouchard – Hyman, McDavid (C), Puljujärvi – Foegele, Draisaitl (A), Yamamoto – Janmark, Nugent-Hopkins, Kostin – Holloway, R. McLeod, Ryan.
    Trenér: Jay Woodcroft

Seattle Kraken: Mar. Jones (Grubauer) – Dunn, A. Larsson, Oleksiak, Schultz, Soucy, Borgen – Burakovsky, Beniers, Eberle – McCann, Wennberg, Schwartz (A) – Tolvanen, Gourde (A), Bjorkstrand – B. Tanev, Donato, Sprong.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Schlenker, Lee – Hughes, Galloway

Diváci: 18 297