Slavia – Šumperk 7:2 (kon.) | Prostějov – Sokolov 2:1 (kon.) | Litoměřice – Vsetín 3:0 (kon.)
Přerov – Zlín 3:4 (po pr.) | Kolín – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Pardubice B 2:4 (kon.)
Třebíč – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)
Mountfield HK
Sobota 07.01.2023, 13:00 • Werk arena, Třinec • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 10. kolo

59:19
    Následně se po vstřelení branky strhla před brankou šarvátka. Rozhodčí vylučuje na dvě minuty oba hráče.

53:15
    Čtyři vteřiny budou hrát domácí 5 na 3. Dvě minuty pro Matěje Voděrackého za podražení.

51:19
    Třeba s nudnou pasáži hry pohne přesilovka domácích. Dvě minuty inkasuje Patrik Hendrych za hákování.

31:40
    Tlak domácích sílí a bude nejspíš sílit dál. Štěpán Černý dostává dvě minuty za krosček.

13:57
    Je po přesilovce. Dvě minuty pro Vítka za hákování.

12:22
    Máme tady první přesilovku utkání. Na 2 min. putuje na trestnou lavici čas Tobias Sajdok za sekání.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 1. Kubiesa (Hrček, Holub), 15. Kubiesa (Byrtus, Mrtka), 54. Mrtka (Blaha, Solowski), 61. Kubiesa (Rybnikár) – 19. Jón (Novotný), 47. Jón (Voděranský), 60. Joń

HC Oceláři Třinec: Skácel (Heczko) – Byrtus, Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A) – Urbánek (A), Barna, Blaha (C), Hebar, Švančara, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesta, Kopačka, Hrček
    Trenér: Marek Malík

Mountfield HK: Meišner (Petřík) – Samek (A), Studnický, Černý, Forejtek, Mráz (A), Pánek, Burda – Vítek, Hendrych, Voděracký, Jón (C), Frolík, Novotný, Vondruška, Páleník
    Trenér: Luboš Dvořák

Rozhodčí: Janda – Přecechtěl, Karpál