Columbus – Carolina 4:3 (3:2 po s.n.) | Toronto – Detroit 4:1 (kon.) | Buffalo – Minnesota 6:5 (po pr.)
Ottawa – Seattle 4:8 (kon.) | Montreal – St. Louis 5:4 (kon.) | Vegas – Los Angeles 1:5 (kon.)
Edmonton – Colorado 2:3 (po pr.) | San Jose – Boston 2:4 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 7:4 (kon.)
Dallas – Florida 5:1 (kon.) | Washington – Columbus 1:0 (kon.)

3. Victor Olofsson (BUF) 2+0 (03:53:08)

Buffalo v gólové přestřelce udolalo Minnesotu 6:5 po prodloužení a slaví hodně cenné a vydřené vítězství. Sabres sice vedli v průběhu druhé třetiny už 4:2, ale o náskok přišli a až do 58. minuty dokonce prohrávali 4:5. Pak se ale svou druhou trefou v utkání prosadil Dahlin, který byl následně také v prodloužení u vítězného gólu svého týmu. Jakožto obránce prožil úchvatný večer, který zakončil s obdivuhodnou bilancí dvou gólů a tří asistencí. To vše za bezmála půl hodiny na kluzišti.

64:41 Victor OLOFSSON - 6:5

64:41
    Buffalo právě vstřelilo branku!
    A nakonec na samostatné nájezdy nedojde! Dahlin zavezl puk do útočného pásma, zadovkou přihrál Krebsovi, který viděl v pravém kruhu najetého VICTORA OLOFSSONA, jemuž poslal puk. A Olofsson svou šestou střelou v utkání dal svůj druhý gól a rozhodl 19 sekund před sirénou o vítězství Sabres. Asistence: Peyton Krebs, Rasmus Dahlin.

64:10
    A nájezd soupeře teď zastavil i Luukkonen! Brodin se po ztrátě soupeře dostal do úniku, byť byl zezadu obtěžován vracejícím se bekem. I tak se ale Brodinovi povedlo zakončit, jenže Luukkonen úspěšně zasáhl.

63:30
    Skinner dostal přihrávku za obranu Minnesoty, ale ani tento samostatný nájezd se neujal! Fleury podruhé v rychlém sledu zachránil naděje Minnesoty na vítězství.

63:12
    Přečíslení Sabres, ovšem Tuch po přihrávce z pravé strany nedokázal prostřelit přesouvajícího se Fleuryho!

62:48
    Domácí přišli v útoku o kotouč. Hostům se povedl povedený protiútok, ale na Luukkonena Kaprizov nevyzrál.

62:06
    Naopak na druhé straně Boldy nyní přinutil Luukkonena k přerušení hry. Dobrý výpad hostujícího útočníka.

61:30
    Útoky domácího týmu zatím postrádají nápad. Ještě se Sabres nepovedlo ohrozit branku Fleuryho.

60:35
    Kaprizov po najetí před kruhy zpomalil, přehodil si puk do bekhendu, ale Luukkonen jeho zakončení vykopl betonem mimo brankoviště.

60:01

60:00

59:34
    Oddechový čas pro tým Buffalo Sabres.

59:34
    Olofsson se své střely na Fleuryho dočkal. Hostující brankář dalekonosný pokus chytá do lapačky.

59:17
    Icing Buffala, přestože se Olofsson už dostával před Brodina.

59:08
    Nahozený kotouč od Hartmana chytá Luukkonen do lapačky a přerušuje hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 13. V. Olofsson (Mittelstadt, Dahlin), 31. Ta. Thompson (Dahlin, Cozens), 33. Dahlin (Mittelstadt, Jost), 34. Cozens (Tuch), 58. Dahlin (Mittelstadt, Power), 65. V. Olofsson (Krebs, Dahlin) – 23. Duhaime (Hartman, Dumba), 27. Kaprizov (Addison, Steel), 39. Hartman (F. Gaudreau), 41. M. Foligno (J. Eriksson Ek, Greenway), 48. J. Eriksson Ek (Addison, M. Fleury)

Buffalo Sabres: Luukkonen (C. Anderson) – Samuelsson, Dahlin (A), Clague, Power, Ljubuškin, Bryson – Ta. Thompson, J. Skinner, Tuch – Quinn, Cozens, Peterka – Jost, V. Olofsson, Mittelstadt – Girgensons (A), Krebs, Okposo (C).
    Trenér: Dean Evason

Minnesota Wild: M. Fleury (McIntyre) – Dumba (A), Brodin, Middleton, Spurgeon (C), Merrill, Addison – Kaprizov, Steel, Boldy – J. Eriksson Ek, M. Foligno (A), Greenway – Duhaime, Hartman, F. Gaudreau – Dewar, Shaw, Reaves.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Pollock, Blandina – Berg, Kovachik

Diváci: 19070