Tampa – Columbus 6:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 4:3 (2:1 po s.n.) | Carolina – New Jersey 3:5 (kon.)
Buffalo – Seattle 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 5:4 (kon.) | Detroit – Winnipeg 7:5 (kon.)
NY Islanders – Dallas 1:2 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Calgary 4:3 (po pr.) | Arizona – San Jose 2:4 (kon.)
Colorado – Florida 4:5 (kon.)
St. Louis Blues
4:3 (1:2, 0:1, 2:0 - 1:0)
Calgary Flames
Středa 11.01.2023, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Calgary Flames vedlo před třetí třetinou o dva góly, ale v poslední části dokázali domácí vyrovnat a obrat ve skóre dokonali v prodloužení, které po situaci dva na jednoho rozhodl Thomas. Blues berou dva body, Flames jeden. (04:39:31)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, v situaci dva na jednoho Kyrou přihrával a ROBERT THOMAS bezpečně proměnil obrovskou šanci Blues. Asistence: Jordan Kyrou.

60:10
    Kotouč mají hosté, prodloužení začalo.

60:01

60:00

59:40
    už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.

59:00
    Hosté se dostali do útočného pásma, Nazem Kadri pálil, ale Jordan Binnington kryje kotouč.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Blake Coleman rozehrává od své branky, Mikael Backlund pokračoval v akci, ale rána končí vedle branky.

56:30
    Pavel Bučněvič nahodil kotouč do útočného pásma, kde viděl spoluhráče. Ti se však do zakončení nedostali.

56:11
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.

55:32
    Komerční přestávka.

54:02
    Dillon Dubé a Rasmus Andersson kombinovali v útočném pásmu, ale do výraznější šance se hostující hráči dostat nedokázali.

53:46
    24:28, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme klidnější pasáž hry.

52:44
    Rasmus Andersson zkoušel vybojovat puk v útočném pásmu, to se mu na chvilku podařilo, ale branku neohrozil.

52:20
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Adam Ružička to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Bučněvič (Kyrou, Thomas), 43. Alexandrov (Santini, Neighbours), 43. Kyrou (Bučněvič, Rosén), 61. Thomas (Kyrou) – 14. Lucic (Kadri, Huberdeau), 16. Backlund (Zadorov, Mangiapane), 22. Mangiapane (Hanifin, Coleman)

St. Louis Blues: Binnington (Greiss) – Mikkola, Parayko (A), Tucker, Faulk, Rosén, Santini – Bučněvič, Thomas (A), Kyrou – Saad, B. Schenn (A), Barbašev – Neighbours, Acciari, N. Walker – Toropčenko, Alexandrov, T. Pitlick.
    Trenér: Craig Berube

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Zadorov, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Lucic, Kadri, Huberdeau – Mangiapane, Backlund (A), Coleman – Lewis, Ružička, Duehr.
    Trenér: Darryl Sutter

Rozhodčí: Brenk, McIsaac – Pancich, Cormier

Diváci: 18 096