Jihlava – Sparta 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 0:1 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 0:1 (kon.) | HC Litvínov – Třinec 1:2 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 1:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Mountfield HK
Sobota 14.01.2023, 13:00 • Home Credit Arena, Liberec • DHL Extraliga juniorů • 40. kolo

39:59
    A síly na ledě se znovu vyrovnávají. Lukáš Pajer teď v poslední vteřině předvedl hodně zbytečný zákrok prakticky mimo hru, a dostává trest za nedovolené bránění. Následuje ještě jedno vhazování po levé ruce královéhradeckého brankáře Kasala.

39:28
    Liberecká přesilovka končí o čtyři vteřiny dříve. Samuel Jansa totiž sekl protihráči do hokejky a inkasuje dvě minuty.

37:32
    Jiří Klíma zasáhl soupeře vysokou holí a Severočeši mají k dispozici první přesilovou hru. Ještě před jejím začátkem si domácí střídačka vybírá oddechový čas.

31:52
    Liberec při velké šanci soupeře fauloval a Petr Przybyla dostává dvě minuty za vysokou hůl.

29:56
    Podražení v podání Vojtěcha Hoise rozhodčím neuniklo, Hradec si zkusí druhou přesilovku.

23:24
    A je tu první vyloučení zápasu. Za hákování usedá na trestnou lavici liberecký kapitán Mikuláš Jenčovský.