Havířov – Přerov 2:4 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 2:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Neděle 15.01.2023, 14:45 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 28. kolo

54:04
    Tomeš byl v obranném pásmu zfaulován Matějíčkem.

52:37
    Hosté si zahrají oslabení, na trestnou lavici míří za háková Haas.

38:51
    Ke konci druhé části hry se budou muset hosté bránit, Minařík je vyloučen za držení.

31:11
    Jurek poslal na mantinel hostujícího hráče a půjde si za hákování na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

17:49
    Další vyloučení, tentokrát na obou stranách, za zdržování hry je vyloučen domácí Šedlbauer a hostující Lichner.

16:14
    Přesilová hra domácích neměla dlouhého trvání, Heinrich podrazil ve středním pásmu Minaříka a bude se hrát 4 na 4.

16:09
    Další přesilová hra pro domácí, Miškovský se v obranném pásmu provinil hákováním.

05:32
    Hned zrkaje dnešního zápasu se dlouho nehrálo v plné síle na obou stranách, nyní na trestnou lavici zamířil hostující Slováček.

04:06
    Domácí jdou do čtyř, Stodůlka se provinil vražením na hrazení.

03:45
    Přesilovou hru si zahrají i hosté, Vsetín bude pykat dvě minuty za podrážení Šedlbauera.

02:23
    První přesilovku v dnešním zápasu si zahrají domácí, Křivohlávek je vyloučen za krosček.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 4. Heinrich, 27. Heinrich (Jurek, Velikovský), 40. Janíček (Mošnička, Hamřík), 57. Janíček (Jurek, Mošnička), 60. Janíček (Velikovský, Fojtík) – 48. Minařík (Šotkovský, Lichner)

VHK ROBE Vsetín: Vilém (Tesař) – Kráčalík, Fojtík (C), Hamřík, Machů, Šedlbauer, Velikovský, Mošnička – Matějíček, Frolo, Stodůlka, Heinrich, Janíček (A), Jurek, Rigo, Melenovský, Urge.
    Trenér: Jan Srdínko

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ondráček) – Šlahora, Netolický (A), Cekr, Křivohlávek, Slabý – Ševčík, Najman, Bařica, Szabó, Miškovský, Haas, Lichner, Minařík (C), Tomeš, Šotkovský, Slováček (A)
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Daniel Pavel — Matěj Bartoň, Michal Frais