Košice – Nové Zámky 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 2:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 3:5 (kon.)
Trenčín – Michalovce 3:4 (kon.) | HC Slovan – Zvolen 2:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Úterý 17.01.2023, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

Aj keď Trenčania v tretej tretine stav zápasu opäť vyrovnali, tak Michalovčania po dvoch minútach strelili gól, ktorý je aj víťazný. Hviezdou zápasu je Joseph Garreffa, ktorý pomohol k výhre s tromi presnými zásahmi. Domáci robili čo mohli, ale záverečný tlak im nevyšiel. Z tohto prenosu je to na dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám pekný utorkový večer. (20:33:09)

59:50
    Sojčík mohol vyrovnať, už to pred bránou horelo, ale brániaci hostia to ustáli!

59:14
    Trenčiansky tlak je enormný, ale nevedia streliť gól.

58:15
    Durný je na striedačke, domáci v snahe vyrovnať!

57:38
    Hosťujúca Dukla sa veľmi dobre držala v útočnom pásme a získala dôležité sekundy.