Skalica – Trnava 1:6 (kon.) | Vlci Žilina – Žiar nad Hronom 6:2 (kon.) | Martin – Brezno 3:2 (kon.)
Humenné – Modré Krídla 4:3 (2:1 po s.n.) | Topoľčany – Dubnica 5:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Levice 3:4 (kon.)
HK Skalica
1:6 (0:0, 1:5, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 18.01.2023, 17:00 • ESMERO Arena Skalica • 1. liga (SR) • 32. kolo

Dnešné stretnutie je u konca. Domáci schytali debakel 1:6.. O jediný presný zásah Skalice sa postaral Ondrej Šišolák. Trnava o svojej výhre rozhodla už v druhej tretine, keď dali päť gólov. Postupne sa presadili Kukumberg, Ejem, Galimov, Kupka a dvakrát Antonov. Hostia sa vďaka tejto výhre posúva pri momentálnych výsledkoch na tretie miesto, naopak Skalica sa prepáda na 6.miesto. Trnava už v piatok privíta na svojom ľade Topoľčany, Skalica bude tiež v piatok bojovať o body na ľade Slovana Bratislava "B".

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zbytok večera. (19:17:43)

59:53
    Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Mikéska – 2 min., podrazenie.

59:30
    Ešte jeden zákrok Hollého proti strele Jombíka.

58:00
    Zápas sa už len dohráva. Skalica sa snaží síce streliť ešte jeden gól ale nevytvorila si v tejto tretine žiadnu nebezpečnú akciu.

55:47
    Skalica stráca puk v strednom pásme. Trnava sa už nikam neponáhľa. Štyri minúty pred koncom je jasné, že si odvezú všetky pri body.

54:05
    Šanca pre Skalicu. Landrigan vystrelil, hosťujúci brankár vyrazil ale Hujsa nedokázal prekonať výborného Hollého.

51:33
    Trnava dala gól!
    Nenápadná akcia hostí končí šiestym gólom. VLADIMÍR ANTONOV po kľučke na obrancu strelou švihom prekonáva Bernáta. Vyzerá to tak, že Skalica schytá debakel.
    Asistencie: Roman Kukumberg

50:00
    Viacero súbojov v neutrálnej zóne.

48:11
    Zakázané uvoľnenie domácich.

48:02
    Kupkovu strelu zblokoval obranca Mikéska.

47:45
    Obidve mužstvá sú v plnom počte.

46:30
    Hra 4 proti 4 vyhovuje viac hráčom Trnavy, ktorí sú častejšie pri puku.

45:45
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
    Okoličány – 2 min., podrazenie.

45:25
    Landrigan – 2 min., hákovanie.

45:00
    Skalica bola nasťahovaná v útočnom pásme, žiadna nebezpečná strela z toho nebola.