Columbus – Anaheim 3:5 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:3 (kon.) | Philadelphia – Chicago 1:4 (kon.)
Montreal – Florida 2:6 (kon.) | Carolina – Minnesota 5:2 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:1 (kon.)
Buffalo – NY Islanders 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 5:2 (kon.) | Edmonton – Tampa 5:3 (kon.)
Arizona – Washington 0:4 (kon.) | Vegas – Detroit 2:3 (kon.) | Seattle – New Jersey 4:3 (po pr.)

Filip Hronek (DET) – 0+1, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 23:11
    Dominik Kubalík (DET) – 1+0, 1 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:25

Tři hvězdy utkání
    1. Ville Husso (DET) 33 zákroků
    2. Dominik Kubalík (DET) 1+0
    3. Alex Pietrangelo (VGK) 1+0 (06:41:00)

Velmi špatné výkony Vegas v domácím prostředí pokračují dál. Dnes tým nestačil na Detroit, který celý zápas kontroloval hru a nenechal soupeři prakticky žádný prostoro před brankou.

59:40
    Vegas rozehrává od své branky.

59:17
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.
    59:17 William KARLSSON - 2:3

59:17
    Vegas právě vstřelilo branku!
    Je sníženo, šikovnou tečí před brankou se prosazuje WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jack Eichel a Reilly Smith.

58:10
    Michael Rasmussen minul prázdnou branku Vegas.

57:24
    Dylan Larkin je autorem další střely, brankář Vegas si dokázal poradit se zakončením k tyči.

56:07
    Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, Ville Husso v pohodě zasáhl.

55:32
    Adin Hill kryje puk, komerční přestávka. Detroit míří za snadnou výhrou v tomto zápase.

54:38
    Dylan Larkin pálil vedle branky, gólman Vegas zasahovat nemusel.

54:01
    Jonathan Marchessault nedokázal vymyslet vůbec nic v útočném pásmu, jeho tým přišel hodně zbytečně o puk.

53:00
    Sedm minut dělí hosty od výhry v tomto zápase. Kaedan Korczak pálil nepřesně.

52:17
    Lucas Raymond dostal puk do útočného pásma, kde se pokouší hrát co nejdéle.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Pietrangelo (Hague, R. Smith), 60. W. Karlsson (Eichel, R. Smith) – 3. Raymond (Larkin), 23. Kubalík (Sundqvist, Hronek), 31. Veleno (Oesterle, Berggren)

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Korczak, Martinez (A), Hutton – Stephenson, Eichel, Kessel – R. Smith (A), W. Karlsson, Marchessault – Röndbjerg, Froese, Amadio – Cotter, N. Roy, Kolesar.
    Trenér: Bruce Cassidy

Detroit Red Wings: Husso (Hellberg) – Walman, Seider, Chiarot (A), Hronek, Määttä, Oesterle – Bertuzzi, Larkin (C), Raymond – Rasmussen, Copp, Perron (A) – Kubalík, P. Suter, Fabbri – Berggren, Veleno, Sundqvist.
    Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Skilliter, McIsaac – Baker, Tobias

Diváci: 17,911