Helas Brno – Sparta 3:2 (kon.) | Olympik Mělník – FTZS Liberec 10:4 (kon.) | Vysoké Mýto – SKUP Olomouc 10:8 (kon.)

Mělník právě vstřelil branku!
    Olympik vteřinu před koncem završuje desítku! Trefil se JIŘÍ VOKOUN.

40
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec ještě nakonec vstřelil branku, trefil se ALEŠ BENEK.

36
    Na 9:3 zvyšuje do prázdné branky LUKÁČ NEČAS.

35
    Je pravděpodobně rozhodnuto, čtvrtou branku zapisuje JOSEF GABČO.

32
    Olympik trestá libereckou powerplay, přes celé hřiště završuje svůj hattrick JOSEF GABČO.

31
    Domácí opět odskakují na rozdíl tří branek. Nečas našel volného JOSEFA GABČA, který neměl problém trefit odkrytou branku.

30
    Liberec zkusil powerplay a hned snižují. JAKUB DANĚK drží naději svého týmu na bodový zisk.

29
    Olympik využívá početní převahu a jde do vedení 5:2! Ranou do šibenice se trefuje MATĚJ SVÁTA.

23
    Olympik jde do vedení o dvě branky, střelou ze střední vzdálenosti pod břevno se prosadil kapitán JIŘÍ VOKOUN.

18
    Olympik jde 2 minuty před koncem prvního poločasu do vedení, prosadil se JOSEF GABČO.

11
    Po nějakých 15 vteřinách Liberec opět srovnává, prosadil se znovu MAREK BÍNA.

11
    MATĚJ SVÁTA obešel posledního obránce, udělal povedenou kličku Masaříkovi a trefil prázdnou branku.

4
    Liberec srovnává na 1:1! MAREK BÍNA obešel po lajně obránce a střelou na zadní tyč nedal Šandovi šanci.

2
    Brankář domácích našel dlouhou přihrávkou RADKA ŠILERA, který z druhého dotyku vypálil a posílá svůj tým do vedení.

Jakub Soumar

Branky: 2. Šiler (Šanda), 11. M.Sváta (Šiler), 18. Gabčo (Joao), 23. Vokoun (M.Sváta), 29. M.Sváta (Vokoun), 31. Gabčo (Nečas), 32. Gabčo (Šanda), 35. Gabčo (M.Sváta), 36. Nečas, 40. Vokoun (Gabčo) – 4. M.Bína, 11. M.Bína (Žoček), 30. Daněk (Benek), 40. Benek (Daněk)

Karty:   20. Žoček (ZSL)   28. Žoček (ZSL)

SK Olympik Mělník: Šanda – Joao, Wilder, Vokoun (C), Nečas, Gabčo, Šuba, Šiler, Lehner, Sváta M., Sváta J.
    Trenér: Němec

FTZS Liberec: Masařík (Dlask) – Novotný, Žampa, Bína P. (C), Bína M., Benek, Daněk, Jelínek, Žoček, Bialek, Kazda
    Trenér: Vrabec