Motor ČB – Plzeň 3:4 (po pr.) | Vítkovice – Liberec 2:0 (kon.) | K. Vary – Kladno 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 1:0 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Olomouc – Litvínov 1:8 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 5:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:5 (1:2, 1:3, 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 20.01.2023, 15:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 13. kolo

Další možnost získat body budou mít dorostenci zítra. Vítkovice od 13:00 hostí Spartu, Slavia se od 12:00 představí ve Zlíně. (17:14:35)

Dnešní zápas je u konce, v poslední třetině už žádná branka nepadla, Slavia tak vítězí 5:2.

59:29
    Přihrávka Tomáše Poletína byla moc prudká, takže ji nikdo nezpracoval.

59:00
    Slavia sice proklouzla do pásma, k bráně už ale neprošla.

57:51
    Saxa si dobře najel do pásma, ale zakončení se mu nepovedlo, hosté startují na druhou stranu.

57:44
    Zakázané uvolnění Vítkovic. Vhazování po pravici Špírka.

57:36
    Přihrávku Matyáše Mana vystihl ve střední třetině Marek, který nahazuje za domácí bránu.

57:00
    Fasner si několikrát poradil s hostující obranou, teď už ale takové štěstí neměl a Slavia se osvobodila.

56:07
    Slavia posílá puk přes všechny čáry.

55:41
    Hostující Tomáš Poletín potrestán za podrážení.

55:39
    Saxa vyslal do pásma Matyáše Mana, ten byl těsně u brány faulován, takže mají Vítkovice výhodu.

54:31
    Zvejška se hbitě protáhl mezi hostující obranou, nicméně jeho zakončení skončilo jen v boční síti branky.

54:06
    Akci Slavie přerušil ofsajd, takže uvidíme vhazování ve středním pásmu.

52:27
    Lerch všem ujel, po jeho ráně zazvonila tyč!

52:18
    Před bránou chtěl dorážet Curran, ale Špírek zasáhl.

51:55
    Nyní se Slavia nemůže protlačit přes střední třetinu.

50:12
    Žídek čekal u levé tyče, ale puk sjel mimo.

49:50
    Hlavička přihrál Curranovi, ale toho odzbrojil Matějka.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 17. Fasner (TS), 25. Sedlák (Vítězslav Glos, Vincet Glos) – 6. Matějovský (T. Poletín), 11. Lorenz, 24. T. Poletín (Curran), 31. Curran (Bašta), 34. T. Poletín (Curran, Pšenička)

HC Vítkovice Ridera: Špírek (Vávra) – Vincent Glos (A), Kisza, Zvejška, Matyáš Man (C), M. Fojtík, Vítězslav Glos, Vítek – Douda, Fasner, Hofman, Saxa, V. Fojtík, Sedlák, Matějka, Lerch, Žídek, Maxmilián Man
    Trenér: Darek Stránský

HC Slavia Praha: Bašta (F. Poletín) – Lorenz, Labuzík, Hubinka (A), Ciolek, Pšenička, Marek – T. Poletín (A), Chludil (C), Kucharčík, Tittl, Filip, Hlavička, Havlíček, Grebeníček, Matějovský, Curran
    Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Kroček – Klimek, Piskoř