Havlíčkův Brod – Přerov 6:1 (kon.) | Písek – Vsetín 1:5 (kon.) | Slavia – Havířov 6:1 (kon.)
Kladno – HK MD Šumperk 2:3 (kon.)
IHC Králové Písek
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 22.01.2023, 14:00 • Písek, Zimní stadion • Liga juniorů • 30. kolo

52:04
    Jiskřička naděje pro Písek. Kráčalík je vyloučen na dvě minuty za krosček.

49:09
    Další příležitost pro Vsetín. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Filip Cháb.

45:08
    Příliš dlouho se nehrálo v počtu pět na pět. David Heinrich je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

39:59
    Naprosto zbytečný faul z frustrace ze strany Sabinioka. Soupeř se nezvedá z ledu a na led nastupuje zdravotnická služba. Rozhodčí oznámil faul kolenem. Pro píseckého útočníka utkání skončilo. Pět plus do konce utkání. Trest odpyká Šimon Kaiser.

34:58
    Písek bude hrát opět v oslabení. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Ondřej Sládek.

28:14
    Vsetín je skvělý na puku. Fencl podrazil Ramerta a jde na trestnou lavici za podrážení.

22:29
    Špatné střídání na straně hostů. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Urge.

19:57
    Na závěr úvodní třetiny zcela zbytečný faul ze strany Řehoře, který nedovoleně bránil protihráči ve středním pásmu.

15:13
    První přesilová hra taktéž pro hosty. Matyáš Cícha se provinil nedovoleným bráněním a dostává dvouminutový trest.

03:48
    Jihočeši si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání. Šimon Rigo je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 27. Čančura (Dubský) – 14. Rigo (Urge), 17. Melenovský (Stodůla, Mošnička), 32. Matějíček (Ramert, Urge), 39. Hrdý (Rigo, Mošnička), 51. Koláček (Melenovský, Janíček)

IHC Králové Písek: Jansa (Korytar) – Lechnýř (A), Polák (A), Čančura, Šipla, Cícha, Velíšek – Šindelář, Reiser, Kaiser, Dubský, Mikeska, Sládek, Hořejší, Sabiniok, Řehoř, Cháb (C), Fencl, Hlaváček
    Trenér: Lukáš Tramba

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček (Tesař) – Mošnička, Kráčalík, Hamřík, Machů, Fojtík (C), Velikovský, Zedek – Heinrich, Rigo, Matějíček, Melenovský, Koláček, Urge, Hrdý, Stodůlka, Ramert, Frolo, Jurek, Janíček (A)
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Jan Červenka — Zbyněk Karda, Jakub Stacho