Havlíčkův Brod – Přerov 6:1 (kon.) | Písek – Vsetín 1:5 (kon.) | Slavia – Havířov 6:1 (kon.)
Kladno – HK MD Šumperk 2:3 (kon.)
IHC Králové Písek
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 22.01.2023, 14:00 • Písek, Zimní stadion • Liga juniorů • 30. kolo

52:04
    Jiskřička naděje pro Písek. Kráčalík je vyloučen na dvě minuty za krosček.

50:10
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Až do kuchyně! Vsetínská kombinace na jeden dotek skončila u ADAMA KOLÁČKA, který touš zasouval už do prázdné brány. Asistence: Marek Melenovský, Martin Janíček.

49:09
    Další příležitost pro Vsetín. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Filip Cháb.

45:08
    Příliš dlouho se nehrálo v počtu pět na pět. David Heinrich je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

39:59
    Naprosto zbytečný faul z frustrace ze strany Sabinioka. Soupeř se nezvedá z ledu a na led nastupuje zdravotnická služba. Rozhodčí oznámil faul kolenem. Pro píseckého útočníka utkání skončilo. Pět plus do konce utkání. Trest odpyká Šimon Kaiser.

38:58
    Vsetín jde do trháku! Situaci dva na dva se rozhodl ONDŘEJ HRDÝ vyřešit individuálně a bylo to správné rozhodnutí. Střelec si najel mezi kruhy a bekhendem chladnokrevně zavěsil. Asistence: Šimon Rigo, Tobiáš Mošnička.

36:41
    Řehoř se dostal do samostatného úniku, ale byl obtěžován soupeřem. Písecký útočník se ale i tak dostal do zakončení, avšak brankář Pavlíček svého soka přečetl.

36:08
    Cháb měl před sebou zcela prázdnou branku, ale nedokázal touš poslat za brankovou čáru!

34:58
    Písek bude hrát opět v oslabení. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Ondřej Sládek.

34:03
    Matějíček to zkoušel z mezikruží mezi betony brankáře Jansy. Písecký brankář dokázal mezírku včas zalepit.

31:35
    Následná akce hostů už ale brankou končí! V brankovišti se strhla mela, ve které se nejlépe zorientoval JAN MATĚJÍČEK, který kotouč úspěšně dopravil za brankovou čáru. Asistence: Jan Ramert, Tomáš Urge.

31:27
    Tomáš Urge měl na hokejce gól! Jeho samostatný únik ale skvěle zastavil písecký brankář.

28:14
    Vsetín je skvělý na puku. Fencl podrazil Ramerta a jde na trestnou lavici za podrážení.

26:34
    Písek právě vstřelil branku!
    Králové snižují na rozdíl jedné branky! Vši silou se do toho na modré čáře opřel bek MAREK ČANČURA, jehož pumelice prošla až za záda gólmana Pavlíčka. Asistence: Alois Dubský.

22:29
    Špatné střídání na straně hostů. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Tomáš Urge.

19:57
    Na závěr úvodní třetiny zcela zbytečný faul ze strany Řehoře, který nedovoleně bránil protihráči ve středním pásmu.

16:29
    Vsetín využívá přesilovou hru! Rychlou kombinaci na jeden dotek úspěšně zakončil nejproduktivnější hráč MAREK MELENOVSKÝ. Asistence: Lukáš Stodůlka, Tobiáš Mošnička.

15:13
    První přesilová hra taktéž pro hosty. Matyáš Cícha se provinil nedovoleným bráněním a dostává dvouminutový trest.

13:51
    Hosté otevírají skóre dnešního utkání! ŠIMON RIGO byl na brankovišti velmi důrazný. Nejprve vybojoval puk a pak ho nekompromisně poslal mezi betony brankáře Jansy. Asistence: Tomáš Urge.

10:23
    Ondřej Hrdý zcela sám před Jansou! Útočník Vsetína ale v kritické situaci selhal.

03:48
    Jihočeši si zahrají první přesilovou hru v tomto utkání. Šimon Rigo je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

Pavel Kovanda

Branky a nahrávky: 27. Čančura (Dubský) – 14. Rigo (Urge), 17. Melenovský (Stodůla, Mošnička), 32. Matějíček (Ramert, Urge), 39. Hrdý (Rigo, Mošnička), 51. Koláček (Melenovský, Janíček)

IHC Králové Písek: Jansa (Korytar) – Lechnýř (A), Polák (A), Čančura, Šipla, Cícha, Velíšek – Šindelář, Reiser, Kaiser, Dubský, Mikeska, Sládek, Hořejší, Sabiniok, Řehoř, Cháb (C), Fencl, Hlaváček
    Trenér: Lukáš Tramba

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček (Tesař) – Mošnička, Kráčalík, Hamřík, Machů, Fojtík (C), Velikovský, Zedek – Heinrich, Rigo, Matějíček, Melenovský, Koláček, Urge, Hrdý, Stodůlka, Ramert, Frolo, Jurek, Janíček (A)
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Jan Červenka — Zbyněk Karda, Jakub Stacho