Tampa – Boston 3:2 (kon.) | Montreal – Detroit 3:4 (po pr.) | Washington – Pittsburgh 3:2 (2:1 po s.n.)
Winnipeg – Buffalo 2:3 (kon.) | Nashville – New Jersey 6:4 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Colorado – Anaheim 3:5 (kon.) | Calgary – Chicago 1:5 (kon.) | Arizona – St. Louis 5:0 (kon.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Nádherná individuální akce MATSE ZUCCARELLA přináší druhý bod pro Minnesotu. Norský útočník proskočil mezi dvěma obránci, dostal se až před Harta, kterého zkušeně přehodil. Asistence: Calen Addison a Matthew Boldy.
    58:32 Anthony DEANGELO - 2:2

58:32
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Pořádná zápletka. Hosté okamžitě využili početní převahy a srovnávají na 2:2. Na pravém kruhu dostal kotouč ANTHONY DEANGELO a trefil se naprosto parádně pod horní tyčku. Asistence: Kevin Hayes a Ivan Provorov.

52:11
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
    Marcus Foligno – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Travis Konecny – 2+2, nedovolené bránění.
    44:48 Matthew BOLDY - 2:1

44:48
    Nádherná akce a Wild se dostávají poprvé v zápase do vedení. Autorem branky je znovu MATTHEW BOLDY, který dostal naprosto přesný pas od Kaprizova a kotouč jednoduše nasměroval z brankoviště do sítě. Asistence: Kirill Kaprizov a Mats Zuccarello.

43:09
    V brankovišti to navíc s důrazem přehnal Laughton a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

41:53
    Na Flyers čeká třetí přesilová hra v zápase. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Steel.

37:07
    Přesilovou hru si zahraje také Minnesota. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Brown. Dostanou se domácí do vedení?

31:25
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Kaprizov a Flyers si zahrají druhou přesilovou hru.

28:33
    Addison si v předbrankovém prostoru pomohl hákováním a Flyers si zahrají přesilovou hru.
    23:39 Matthew BOLDY - 1:1

23:39
    Wild se radují z vyrovnání! Foligno našel pasem zpoza branky před brankovištěm MATTHEWA BOLDYHO a ten pohotovou střelou propálil Harta. Asistence: Marcus Foligno a Jared Spurgeon.

22:45
    A k vidění je další bitka. Tentokrát se do sebe pustili Duhaime a Brown, oba si nyní posedí pět minut na trestné lavici.

16:16
    Tippett vystihl rozehrávku domácí obrany a jel sám na branku. Fleury ale následně vytáhl parádní zákrok lapačkou a zabránil brance.

10:11
    Až neuvěřitelné. Po komerční přestávce se hráči postavili na buly a vznikla další šarvátka! Tentokrát se boje zúčastnili Foligno a MacEwen.

10:11
    A další bitka! Tentokrát se do sebe pustili za brankou Wild Shaw a Allison. Utkání začíná dostávat pořádný náboj.

09:56
    Rukavice dole! Deslauriers si domluvil šarvátku s Reavesem a dokázal v ní obstát. Dá se říci, že tento souboj skončil remízou.
    05:14 Noah CATES - 0:1

05:14
    Flyers se dostávají do vedení. Hosté zůstali v útočném pásmu, od modré čáry vystřelil Ristolainen a jeho pokus dokázal šťastně tečovat NOAH CATES. Asistence: Rasmus Ristolainen.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 24. Boldy (M. Foligno, Spurgeon), 45. Boldy (Kaprizov, Zuccarello), 63. Zuccarello (Addison, Boldy) – 6. N. Cates (Ristolainen), 59. DeAngelo (Hayes, Provorov)

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, Steel, Kaprizov – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Boldy, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Konecny, N. Cates, Farabee – Allison, Laughton (A), Hayes – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
    Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: O'Donnell, Rehman – Murchison, Galloway

Diváci: 19 177