Havířov – Technika Brno 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 0:4 (kon.) | Chrudim – HK MD Šumperk 3:4 (kon.)
HC Chrudim
3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Pátek 27.01.2023, 20:00 • Zimní stadion Chrudim • Liga juniorů • 31. kolo

54:18
    Šumperk si zahraje přesilovou hru, Minaříka dohrál bez puku Hemský a půjde si odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

50:00
    Seidenglanz se opřel tělem do hostujícího forvarda, který se zkoušel dostat do pásma a Bernat tento zákrok posuzuje jako nedovolený. Na dvě minuty se síly na ledě vyrovnají.

47:29
    Pětiminutový trest je udělen i na domácí straně, Jirout se provinil nedovoleným bráněním a také je poslán do kabin.

41:11
    Plhal byl vyloučen na pět minut za napadení, plus byl potrestán i osobním trestem.

33:43
    Matýs byl při svém naléhání na branku příliš důrazný, sejmul i hostujícího gólmana, což se nelíbilo Netolickému, který jej šel zpacifikovat. Oba jsou vykázaní na trestnou lavici a bude se hrát čtyři na čtyři.

28:41
    Jirout se provinil podrážením v obranném pásmu a Chrudim si zahraje první oslabení tohoto duelu.

19:00
    Hosté si ke konci první třetiny zahrají ještě jedno oslabení, Tomeš si odsedí dvě minuty za držení. Trest se Mladým Drakům přenese do následující periody.

12:28
    Minařík zabraňoval nebezpečně přibližujícímu se forvardovi domácích ve střele, hlavní sudí tento zákrok posuzuje jako faul a uvidíme první přesilovou hru dnešního duelu, kterou si zahrají domácí.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 4. Zdeněk (Hemský), 22. Novák (Matýs, Macas), 45. Jirout (Štěpánek) – 6. Najman (Tomeš, Szabó), 8. Seidenglanz (Cekr, Šotkovský), 17. Tomeš (Cabadaj), 58. Seidenglanz

HC Chrudim: Kadlc (Vašek) – Pazdera (C), Dvořák, Vaníček, Sopoušek, Straka – Jirout, Matýs, Macas, Dostál, Novák, Štěpánek, Procházka, Hemský, Zdeněk, Bárta
    Trenér: Marek Dvořák

HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Ježek) – Netolický (A), Cabadaj, Cekr, Plhal, Souček, Jarmara – Slováček (A), Karas, Seidenglanz, Szabó, Tomeš, Miškovský, Minařík (C), Najman, Šotkovský
    Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Bernat – Hájková, Figer