Zagłębie S. – Ružomberok 3:3 (kon.) | FK Voždovac – Michalovce 0:1 (kon.)
Zagłębie Sosnowiec
3:3 (2:1)
MFK Ružomberok
sk Pátek 27.01.2023, 13:00 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • Přípravný zápas

V druhom polčase síce najskôr domáci zvýšili svoj náskok na rozdiel dvoch gólov, lenže v závere duelu Ruža dvakrát udrela a vyrovnala na konečných 3:3.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (14:52:08)

90

90
    Liptáci ešte v závere získali rohový kop, po ňom sa však domáci ubránili a tak sa duel končí remízou 3:3.

88
    Ružomberčania preverili domáceho gólmana ďalším zakončením, ten ale tentokrát odoláva a drží nerozhodný stav.

87
    Ružomberok dal gól!
    Hostia sú nakoniec za aktivitu odmenení vyrovnávajúcim gólom KEVINA ŠVEHLU na 3:3!

86
    Ruža získala rohový kop. Po tejto štandardnej situácii nedochádza k ohrozeniu brány.

82
    Liptáci ešte môžu zdramatizovať záver stretnutia vďaka kontaktnému gólu, ktorý strelil TOMÁŠ BOBČEK!

77
    Ďalší strelecký pokus Liptákov končí mimo brány.

76
    Strela hostí si nenachádza cestu medzi tri žrde. Domáci celok sa tak naďalej môže tešiť z dvojgólového náskoku.

71
    Tím Zagłębie S. práve strelil gól!
    Center hostí z priameho kopu bol odvrátený na rohový kop, po ktorom domáci zvyšujú svoj náskok na 3:1! Autorom presného zásahu je OLEKSII BYKOV.

56
    Domáci vyslali zakončenie na bránu hostí a ružomberský brankár si pripisuje úspešný zákrok.

51
    Po celkovo piatom rohovom kope v tomto stretnutí prichádza strela na bránu, tú však gólman Zaglebia nepustil za svoj chrbát.

50
    Hostia získali rohový kop, po ktorom nasledovalo obliehanie domáceho veľkého vápna a ďalší rohový kop.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase prehráva Ružomberok na štadióne klubu Zaglebie Sosnowiec 1:2.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    V závere polčasu mali domáci k dispozícii priamy kop, po ktorom sa hostia ubránili.

43
    Sosnowiec zahrával rohový kop a opäť pohrozil. Tentokrát však domáci zakončujú mimo brány.

Ján Kmeť

Branky: 27. Sobczak, 39. Klupś, 71. Bykov – 33. Chrien (pen.), 82. Bobček, 87. Švehla

Zagłębie Sosnowiec: Kos – Borowski, Jończy, Bodzioch, Ziemann – Wrzesiński, Chęciński, Bonecki, Szumilas, Klupś – Sobczak
    Náhradníci: Siuta – Dalić, Niemiec, Bykov, Ryndak, Troć, Bryla, Śliwiński, Fábry

Trenér: Dariusz Dudek

MFK Ružomberok: Frühwald – Fabiš, Malý, Mojžiš, Madleňák – Zsigmund – Macejko, Luterán, Chrien, Úradník – Kelemen
    Náhradníci: Ťapaj – Maslo, Mrva, Švehla, Bobček, Selecký, Šefčík, Gerec, Halabrín, Marek, Matej

Trenér: Peter Struhar