W. Brémy – Wolfsburg 2:1 (kon.) | Freiburg – Augsburg 3:1 (kon.) | Hertha – Union Berlín 0:2 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 1:4 (kon.) | Mohuč – Bochum 5:2 (kon.) | Bayern – Frankfurt 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 28.01.2023, 18:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 18. kolo

Bayern se trápí dál. Eintracht znovu neprohrál v Allianz Aréně a odčinil debakl 1:6 z úvodního kola. Domácí potřetí za sebou remizovali. Hosté už v prvním poločase vyslali několik důrazných varování z brejku. Nicméně inkasovali jako první Saném. Tím se Bayern zklidnil. Nicméně ve druhém poločase Eintracht udeřil z brejku a souhrou Kamady s Kolem Muanim, ten udělal kličku dnes špatně hrajícímu Upamecanovi a překonal Sommera na zadní tyč. Přidal tak svou sedmou trefu v tomto bundesligovém ročníku. Ve zbytku duelu už si Bayern nevypracoval vyloženou příležitost a z jeho strany to byla směrem dopředu křeč. (20:26:28)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 6:4.

90+5

90+4
    Tel neuspěl na pravé straně a zápas skončí plichtou.

90+4
    Kamadův roh zleva odhlavičkoval Bayern na první tyči, Eintracht bude vhazovat Knauffem a zdržuje.

90+4
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Randal Kolo Muani, přichází Faride Alidou.

90+3
    Po ztrátě na půli se hosté vydali dopředu, Knauff zasekl na levé straně a připravili šanci do pravé poloviny vápna, tu tečoval Davies vedle opačné tyče.

90+2
    Trapp drží míč a tahá čas, hosté by evidentně bod brali.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90+1
    Kimmich překopl bránu z pravé strany tak o pět metrů.

90
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Josip Stanišić, přichází Marcel Sabitzer.

90
    Ndicka byl zdvojený na levé straně a domácí rozehrávají z vlastní obranné poloviny.

89
    Frankfurt se nastěhoval na svou útočnou polovinu, narazil si na pravé straně, nicméně Sommer si stáhl centr na vzdálenější tyči.

88
    Gnabry prodlužoval zprava na Müllera, ten mířil hlavou přes obránce do náruče Trappa.

87
    Bayern nemá po srovnání prakticky nic, ani pořádně nevystřelil na Trappa.

86
    Randal Kolo Muani opět aktivním presinkem otravoval Bayern, ale míč nezískal.

85
    ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Kristijan Jakić.

84
    Tuta pokryt ve vápně, ale hosté vrátili míč zleva do vápna a nastal pořádný závar. Eintracht reklamoval i ruku.

83
    Frankfurt přenášel na pravou stranu, kde se silou vůle dostal přes Daviese a bude zahrávat roh.

Vít Muzikář

Branky: 34. L. Sané (T. Müller) – 69. Kolo Muani (Kamada)

Karty:   8. de Ligt (BAY), 25. Sommer (BAY), 56. Upamecano (BAY) – 80. Borré (FRN)

Bayern Mnichov: Sommer – Stanišić (90. Sabitzer), Upamecano, de Ligt, Davies – Kimmich – L. Sané (71. Gnabry), T. Müller (C), Musiala, Coman (71. Gravenberch) – Choupo-Moting (77. Tel).
    Náhradníci: Ulreich – Pavard, Wanner, Blind, Ibrahimović.

Trenér: Julian Nagelsmann

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hasebe, Ndicka – Buta, Sow, Rode (C) (64. Kamada), Knauff – Lindström (64. Borré), M. Götze (85. Jakić) – Kolo Muani (90+4. Alidou).
    Náhradníci: Ramaj – Smolčić, Alario, Chandler, Lenz.

Trenér: Oliver Glasner

Rozhodčí: Jablonski – Koslowski, Wessel