Havířov – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Hronov 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Tábor – Příbram 5:1 (kon.)
Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Řisuty – Písek 1:2 (po pr.)
po s.n. (2:3)
HK Opava
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 01.02.2023, 17:30 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 34. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:11:20)
    65:00 INDRST - 2:3
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ISMM Kopřivnice.

    Autorem vítězného nájezdu je FILIP INDRST!
    DANIELČÁK
     
    5. série
    2:3
    Danielčák neproměňuje.
    MACH
     
    5. série
    2:3
    Mach neproměňuje.
    HOLÍK
     
    4. série
    2:3
    Holík neproměňuje.
    INDRST
     
    4. série
    2:3
    Indrst proměňuje.
    ROUSEK
     
    3. série
    2:2
    Rousek proměňuje.
    SLUŠTÍK
     
    3. série
    1:2
    Sluštík neproměňuje.
     
    Střídání v týmu HK Opava:
    ze hřiště odchází Piták, přichází Sotlar.
    KÁŇA
     
    2. série
    1:2
    Káňa proměňuje.
    VELECKÝ

    Tomáš Chalupa

    Branky a nahrávky: 37. Malina (Káňa, Rousek), 44. Rousek – 59. Brodek (Suchý, Ficek), 60. Brodek (Brodek, Dluhoš), rozh. náj. Indrst

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Brodek (KOP)
    0:1   Šindelář (OPA)
    2. série:
    0:2   Velecký (KOP)
    1:2   Káňa (OPA)
    3. série:
    1:2   Sluštík (KOP)
    2:2   Rousek (OPA)
    4. série:
    2:3   Indrst (KOP)
    2:3   Holík (OPA)
    5. série:
    2:3   Mach (KOP)
    2:3   Danielčák (OPA)


    HK Opava: Piták (Sotlar) – Ludvík, Pachula, Thiel, Šindelář (C), Štěpánek, Věntus, Buršík, Holík – Káňa (A), Vašenka, Štindl, Vojkůvka, Vojtovič, Rousek, Beránek, Malina, Wolf (A), Kadula, Krupa, Danielčák.
    Trenér: Aleš Tomášek.

    HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Bartošák, Kyselý, Petrek, Ficek, Marek, Dluhoš, Kelnar – Pargáč, Gola, Indrst, Suchý (A), Urban, Kleniar, Pindel (A), Velecký, Sluštík (C), Fojtík, Brodek, Mach.
    Trenér: Ladislav Majkus.

    Rozhodčí: Šutara – Rychlý, Vengřín.

    Diváci: 315