Havířov – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Hronov 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Tábor – Příbram 5:1 (kon.)
Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Řisuty – Písek 1:2 (po pr.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
1:6 (1:2, 0:2, 0:1)
HC WIKOV Hronov
Středa 01.02.2023, 18:002. liga skupina Západ • Nadstavba B

Hronov dokázal vyhrát na ledě Jablonce 6:1 a získal do tabulky důležité tři body v boji o záchranu soutěže. Oba týmy odehrály slušný zápas. Děkujeme za pozornost, přejeme hezký zbytek dne. (20:12:26)

59:32
    Hronov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DENIS SALNIKOV. Asistence: Voňka a Putz.

59:04
    Běží poslední minuta zápasu, který se již spíše dohrává.
    58:36 PAVELKA - 1:5

58:36
    JAN PAVELKA trefuje prázdnou branku a je definitivně hotovo! Asistence: Voňka.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    A další icing.

57:31
    Další zakázané uvolnění hostujícího celku.

56:24
    Domácí to zkusí bez brankáře!

56:24
    Zakázané uvolnění Hronova. Tohle hostům v současném stavu bohatě stačí.

55:58
    Oddechový čas pro tým HC Vlci Jablonec nad Nisou.

55:22
    Hronov hraje dnes velmi dobře a pravděpodobně si už vedení pohlídá.

54:42
    Výborná akce Amirova brankou nekončí. Bez problémů se zbavil obránce, obkroužil branku a pálil z dobré pozice. Naštěstí pro domácí stačil zasáhnout brankář Jelínek.

53:04
    Už to ale neplatí a v útoku jsou hosté.

52:19
    Rychlý průnik do útočného pásma domácím vyšel a mohou tak hledat skulinky ke střelbě.

50:01
    Začala nám poslední desetiminutovka třetí třetiny. A pokud se domácí rychle neprosadí, bude to i posledních deset minut zápasu.

49:43
    A znovu byl v akci Zámečník. Střelu švihem z pravého kruhu kryje Jelínek.

49:12
    Zámečník neudržel puk v útočné třetině a dopředu tak jdou opět domácí.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 8. Špaček (Brokeš, Foerster) – 9. Poppel (Štrombach), 10. Poppel (Tichý), 34. Amirov (Matouš), 40. Putz (Hovsepyan, Voňka), 59. Pavelka (Voňka), 60. Salnikov (Voňka, Putz)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Kollert, Abraham, Duschka, Starý, Koutecký, Meisel, Had, Pavlů – Jursa, Špaček, Švík, Maďar, Strnad, Dospěl, Brokeš, Kačírek, Foerster, Bouřil
    Trenér: Jan Šuráň

HC WIKOV Hronov: Tichý (Lequin) – Salnikov, Voňka, Pavelka, Zachariáš, Amirov – Zámečník, Bondar, Poppel, Štrombach, Przybyla, Bačkovský, Putz, Subbotin, Akhmetianov, Hovsepyan, Matouš
    Trenér: Vlastislav Vondřejc

Rozhodčí: Šmika – Kučera, Hlinka