Frýdek-M. – Vsetín 2:4 (kon.)
konec
HC Frýdek-Místek
2:4 (1:0, 0:3, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 02.02.2023, 17:30 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 44. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  59:54 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:4
   
  59:54
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je VLASTIMIL DOSTÁLEK. Asistence: Daniel Vrdlovec a Jakub Doktor. Tak šest vteřin před koncem ještě Dostálek upravil skóre, bylo vidět, že ani Vsetínu se moc nechtělo vracet a bránit, protože o vítězi bylo již rozhodnuto.
  56:42 Pavel JENYŠ - 1:4
   
  56:42
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Autorem branky je PAVEL JENYŠ. Asistence: Jan Berger a Radek Číp. Další asistenci si připisuje obrana domácích, která nechala tři vsetínské hráče naprosto bez důrazu.
  32:24 Jiří ŘÍHA - 1:3
   
  32:24
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Autorem branky je JIŘÍ ŘÍHA. Asistence: Pavel Klhůfek. V podstatě identická situace, jako u druhého gólu Vsetína, jen šla střela tentokrát pod Mokreho lapačku.
  31:25 Šimon JENÁČEK - 1:1
   
  31:25
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Autorem branky je ŠIMON JENÁČEK. Asistence: Ondřej Němec. Vojta Mokry v podstatě nic neviděl a puk tak doplachtil za jeho záda.
  24:49 Pavel KLHŮFEK - 1:1
   
  24:49
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Autorem branky je PAVEL KLHŮFEK. Asistence: Adam Hořanský. Nepříliš dobrá obranná práce Nico Geidla dovolila Klhůfkovi nerušeně proplout kolem Mokreho a správně do protipohybu gólmana tak zakončil do horního růžku jeho brány.
  00:40 Štěpán MACHÁČEK - 1:0
   
  00:40
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je ŠTĚPÁN MACHÁČEK. Asistence: Vladimír Svačina a Jakub Teper.

  David Rychecký

  Branky a nahrávky: 1. Macháček (Svačina, Teper), 60. Dostálek (Vrdlovec, Doktor) – 25. Klhůfek (Hořanský), 32. Jenáček (O. Němec), 33. Říha (Klhůfek), 57. Jenyš (Berger, Číp)


  HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Žůrek, Teper (C), Zeleňák, J. Michálek, Sova, Mar. Adámek, Homola – Macháček, A. Zeman, Svačina (A) – Dostálek, Doktor, Vrdlovec (A) – Hotěk, Haas, Klimša – Geidl, Matěj, Ramik.
  Trenér: Martin Janeček

  VHK ROBE Vsetín: Žukov (Vošvrda) – Voženílek, O. Němec (A), Ondračka, Jenáček, Říha, Hryciow, Česánek – Jonák (C), Bērziņš, Rob (A) – Hořanský, Š. Bláha, Klhůfek – Sihvonen, Přikryl, Jenyš – Berger, Číp, Lichanec.
  Trenér: Jiří Weintritt

  Rozhodčí: Jakub Koziol – Martin Rapák, Jiří Roupec, Pavel Blažek
  www.ibrshop.com