Sparta – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Olomouc 6:1 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 0:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
Mountfield HK
Sobota 04.02.2023, 14:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

60:00
    Jakub Modl dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy nebo krku, na druhé straně ještě zapisuje dvě trestné minuty Lukáš Pajer za hrubost. Tím utkání končí. (16:45:04)

59:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Lukáš Pajer – 2 min., napadení.

59:29
    Za brankou Puldy došlo k větší potyčce mezi domácím Pavlem Tomšíkem a Michalem Benešem. Jihlavský hráč dostává pět minut za hrubost.

50:23
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    Tomáš Vandas – 2 min., podrážení.

47:48
    Další přesilovka Dukly pět na tři, nyní 33 sekund dlouhá. Ven jde také David Pavič za držení.

46:21
    Hosté hráli v pěti a Lukáš Král půjde odsedět dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Dukla bude mít 16 sekund přesilovku pět na tři.

44:37
    Přesilovku bude mít také Dukla po sekání Petra Fialy.

42:17
    Lukáš Číhal je potrestán dvěma minutami za držení, což je pro hosty velmi dobrá zpráva. Ti se tak opět přiblížili důležitým třem bodům.

34:01
    Martin Matějíček z Dukly je trestán dvěma minutami za napadení. Hosté budou moct navýšit svůj náskok.

25:20
    Hosté jdou do přesilové hry za faul Kevina Coufala, zdržování hry – úprava výstroje. Poměrně neobvyklý trest.

19:43
    Další vyloučení, na dvě minuty jde ven Lukáš Pajer za hákování a Dukla bude mít přesilovku pět na čtyři.

18:00
    Jakub Modl – 2 min., hrubost.

šimon Táborský – 2 min., hrubost.

17:29
    Velmi špatná přesilovka Dukly končí po faulu Jana Ludvíka za podrážení.

16:07
    Jihlava jde do druhé přesilovky po tom, co se Matěj Beneš dopustil podrážení.

05:46
    Cyril Valach je při provozu před brankou potrestán dvěma minutami za zdržování hry – padnutí na puk.

03:14
    Šimon Táborský na modré podrazil soupeře a jde ven.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. Straka (TS) – 9. Pajer (Michal Beneš), 17. Novotný, 18. Pajer (Michal Beneš), 45. Michal Beneš (Havlíček, Pajer), 53. Novotný (Fiala)

HC Dukla Jihlava: Pulda (Stránský) – Ludvík, Chvátal, Matějíček, Číhal, Vovsík (C), Tomšík, Vandas – Klapica, Valach, Rauš (A), Báťa, Kudrna, Modl, Pavelec, Coufal, Straka
    Trenér: Michal Broš

Mountfield HK: Kasal (Mrázek) – Havlíček (C), Boukal, Hušek, Táborský, Pavič, Fiala, Bezpalec – Idžan, Matěj Beneš (A), Král, Hora, Klíma, Novotný, Giesl, Leden, Vencl, Moravec, Pajer, Michal Beneš (A)
    Trenér: Jiří Janoušek

Rozhodčí: Barek, Pilný – Kis, Polák