NY Rangers – Seattle 6:3 (kon.) | Columbus – Toronto 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 4:3 (po pr.)
Anaheim – Pittsburgh 3:6 (kon.) | Detroit – Vancouver 5:2 (kon.) | Buffalo – Calgary 2:7 (kon.)
Ottawa – Edmonton 3:6 (kon.) | Montreal – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Nashville 1:2 (po pr.)
Dallas – Tampa 1:3 (kon.) | Boston – Washington 1:2 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Filip Hronek (Detroit) – 1+0, 0 účast, 1 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 21:04

Tři hvězdy utkání
    1. Dylan Larkin (Detroit) 2+1
    2. Jonatan Berggren (Detroit) 2+0
    3. Ville Husso (Detroit) (20:43:14)

Detroit dokázal zvítězit 5:2. V dnešním zápase byl lepším týmem a vyhrál zaslouženě. Největší podíl na tom má Dylan Larkin, který přispěl dvěma góly a jednou asistencí.

59:26
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
    Moritz Seider – 2 min., sekání.

57:39
    Detroit se dokázal dostat ze zámku a momentálně se hraje v obranném pásmu Vancouveru, což vyhovuje domácím hráčům.

55:55
    Hráči Canucks drží útočnou třetinu a mají Detroit v zámku, i přestože jsou někteří hráči Detroitu na ledě už přes 3 minuty.

54:43
    Velká chyba na straně domácích a neskutečný zákrok brankáře Hussa. Pettersson se ocitl sám před brankářem a snažil se ho vymíchat, ale domácí brankář dokázal neuvěřitelně puk vytáhnout pravým betonem.

53:27
    Vancouver nedokázal využít přesilovou hru.

52:38
    Petterssonova rana byla zblokována.

51:27
    Jordan Oesterle – 2 min., nedovolené bránění.
    50:25 Elias PETTERSSON - 5:2

50:25
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ELIAS PETTERSSON.
    Pettersson přihrál na Beauvilliera, ten umístěnou střelou donutil Hussa, k vyražení puku a odkrytí brány a Pettersson už jen doklepl puk do prázdné brány. Asistence: Anthony Beauvillier.
    49:01 Jonatan BERGGREN - 5:1

49:01
    Detroit právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JONATAN BERGGREN.
    Jonatan Berggren využívá přesilovou hru, kdy se prosadil do prázdné brány po krásné kombinaci Larkina a Bertuzziho. Asistence: Dylan Larkin a Tyler Bertuzzi.

47:28
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Quinn Hughes – 2 min., hrubost.

47:12
    Fabbri vystřelil z velkého úhlu, ale Martin dokázal vyrazit do bezpečí.

46:35
    Husso teď podržel svůj tým důležitým zákrokem.

45:12
    Bude se vhazovat ve středním pásmu.

44:03
    Skrytá střela Kuzmenka ohrozila bránu Hussa, ten si s ní však dokázal poradit a vyrazit ji do bezpečí.

Pavel Budař

Branky a nahrávky: 2. Larkin (Chiarot, Seider), 3. Berggren (Chiarot, Seider), 7. Larkin (Fabbri, Perron), 43. Hronek (Määttä, Rasmussen), 50. Berggren (Larkin, Bertuzzi) – 23. Beauvillier (J. Miller, Q. Hughes), 51. E. Pettersson (Beauvillier)

Detroit Red Wings: Husso – Seider, Chiarot (A), Hronek, Määttä, Hägg, Oesterle – Raymond, Larkin (C), Bertuzzi – Fabbri, Copp (A), Rasmussen – Perron, Veleno, Berggren – Sundqvist, P. Suter, Zadina.
    Trenér: Lalonde D.

Vancouver Canucks: S. Martin – Bear, Q. Hughes, T. Myers, Ekman-Larsson (A), Burroughs, Stillman – Kuzmenko, E. Pettersson (A), Beauvillier – Garland, J. Miller (A), Podkolzin – Boeser, Dries, Joshua – Lazar, Aman, Di Giuseppe.
    Trenér: Tocchet R.

Rozhodčí: M. Dunning, F. L'Ecuyer