Getafe – Rayo Vallecano 1:1 (kon.) | Celta Vigo – Atlético 0:1 (kon.) | Valladolid – Osasuna 0:0 (kon.)
Villarreal – Barcelona 0:1 (kon.)
Celta de Vigo
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
Neděle 12.02.2023, 16:15 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 21. kolo

To je ode mě pro dnešní den vše. Přeji pěkný zbytek nedělního večera. (18:17:18)

Druhý poločas, na rozdíl od toho prvního, přinesl hned několik šancí. Blíž ke vstřelení první branky měli domácí. Střela Aspase v samostatném úniku nepřekročila brankovou čáru. V 73. minutě trefil domácí kapitán z přímého kopu břevno. I přes vyloučení Saviče dokázali hosté to, co čekal málokdo. V 89. minutě využil odrazu v pokutovém území Depay a vstřelil vítěznou branku zápasu. Atlético tak ukázalo Celtě lekci z produktivity a odváží si s sebou všechny 3 body.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:13.

90+4

90+3
    Atlético dalekým odkopem do zámezí přesunuje hru na polovinu domácích.

90+2
    Haris Seferović využil svých fyzických dispozic a prodral se na pravé straně přes obránce. Jeho centr ale tečovala obrana roh.

90+1
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Fran Beltrán, přichází Gonçalo Paciência.

90
    Hlavní rozhodčí přidal 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou i přes početní oslabení do vedení. Střela Carrasca se od jednoho z obránců odrazila k MEMPHISI DEPAYOVI, který míč pohotově uklidil do odkryté brány.

87
    Do oblasti hlavy zasáhl Nahuel Molina protihráče. Tento přestupek se neobejde bez žlutého trestu.

86
    ze hřiště odchází Luca de la Torre, přichází Franco Emanuel Cervi,
    ze hřiště odchází Gabriel Veiga, přichází Óscar Rodríguez.

84
    Haris Seferović poslal před bránu Atletica prudký přízemní centr. Smolařem utkání se málem stal Reinildo, který míč nešťastně usměrnil do vlastní brány. Jan Oblak ale stál na správném místě, a tak i v této situaci nepustil balón za svá záda.

83
    Yannick Carrasco svou střelou trefil pouze obránce. Následná přihrávka De Paula byla v pokutovém území nepřesná.

82
    Koke průnikovou přihrávkou vyslal do sprintu Depaye. Na poslední chvíli mu z kopaček míč odkopl Iván Villar, jenž včas vyběhl.

80
    Centr do vápna ze standardní situace lapil do rukavic Iván Villar.

79
    Javier Galán po zisku míče mohl rychlým výpadem využít rozhozené obrany hostů. Akci se ale rozhodl zpětnou přihrávkou zbrzdit, což mu spoluhráči vyčetli.

78
    Yannick Carrasco si pomohl nedovoleně. Celta bude pokračovat s míčem.

77
    Početní převaha domácích je během prvních minut ihned znát. V šanci se ocitl Gabriel Veiga, ale pokusem z první minul levou tyč.