Toulouse – Rennes 3:1 (kon.) | Angers – Auxerre 1:1 (kon.) | Lille – Štrasburk 2:0 (kon.)
Montpellier – Brest 3:0 (kon.) | Remeš – Troyes 4:0 (kon.) | Nantes – Lorient 1:0 (kon.)
Lyon – Lens 2:1 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (2:0)
Stade Brestois 29
Neděle 12.02.2023, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Celkem zaslouženě vyhrávají domácí fotbalisté tento zápas, hosté jim to výrazně usnadnili. Dali si vlastní branku a na domácího brankáře vyslali jen jeden pokus. (16:55:50)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:19.

90+3

90+2
    Stade Brestois se sice nastěhoval před branku soupeře, ale stále se nemůže dostat do zakončení.

90+1
    Domácí fotbalisté vybojovali díky aktivní hře rohový kop, do výraznější šance se tým nedostal.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Falaye Sacko se málem dostal k odraženému míči, ale obrana si dokázala poradit.

88
    Hraje se převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, domácí fotbalisté míří za výhrou. Issiaga Sylla navíc vybojoval vhazování.

84
    Snadná práce pro domácího brankáře, Benjamin Lecomte si s centrem do pokutového území v pohodě poradil.

82
    Domácí hráči sice dostali míč do branky, ale pro ofsajd nemůže branka platit.

81
    Střídání v týmu Montpellier HSC:
    ze hřiště odchází Faitout Maouassa, přichází Enzo Tchato.

81
    ze hřiště odchází Téji Savanier, přichází Khalil Fayad.

81
    Zdá se, že nyní bude střídat také domácí trenér. Uvidíme, pro které hráče zápas předčasně skončí.

80
    Žlutá karta pro tým Stade Brestois 29 (Kenny Lala).

78
    Brestois se do výraznější šance po rozehrávce nedostal, domácí obrana si počínala dobře.