Toronto – Chicago 5:2 (kon.) | Arizona – Tampa 1:0 (2:1 po s.n.) | Edmonton – Detroit 4:5 (1:2 po s.n.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Anaheim – Buffalo 3:7 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 4:6 (kon.)
po s.n. (2:1)
Arizona Coyotes
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 16.02.2023, 03:00 • Mullet Arena, Tempe • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (06:13:29)
    Tampou draftovaný Connor Ingram vychytal první nulu v kariéře. Potřeboval na to 47 zákroků, čímž překonal Vejmelkův rekord celé NHL!

Statistika
    Střely na bránu: 26 – 47 | Přesilová hra: 0/2 – 0/5 | Trestné minuty: 10 – 4

Kdo se postavil do brankoviště?
    Connor Ingram (ARI) – 47 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 65:00
    Brian Elliott (TBL) – 26 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 64:29

Česká a slovenská stopa
    Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Tři hvězdy utkání
    1. Connor Ingram (ARI) 47 zákroků
    2. Clayton Keller (ARI) 0+0
    3. Brian Elliott (TBL) 26 zákroků

Středeční večer v Mullet Areně si naprosto podmanil Connor Ingram. Brankářská dvojka Arizony vynulovala všechny hvězdy Lightning a jen díky tomuto rodákovi ze Saskatoonu mohli Coytes pomýšlet na bodový zisk. Jednoznačný vývoj zápasu se změnil až ve třetí třetině. To měli více šancí domácí hokejisté, ovšem dvě nuly zůstaly na ukazateli skóre až do konce pětiminutového prodloužení. Gólmanský duel vyhrál Ingram také v nájezdech, ten vítězný dal k domácí radosti Clayton Keller.

Clayton KELLER - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je CLAYTON KELLER.

3. série
    2:1
    Nikita Kučerov nepropasíroval puk za Ingramův levý beton a Arizona v bláznivém utkání bere nečekané vítězství!

3. série
    2:1
    Clayton Keller přibližuje Arizonu k druhému bodu. Udělal bekhendový blafák a krásně zvedl kotouč do horní síťky.

2. série
    1:1
    Brayden Point se asi snažil dostat puk do Ingramova teploměru, nicméně provedení trochu pokulhávalo.

2. série
    1:1
    Nick Bjugstad nenašel skulinku mezi betony Briana Elliotta.

1. série
    1:1
    Ingram si veškeré štěstí už asi vybral! Stamkosova střela se mu přes ruku překulila do brány!

1. série
    1:0
    Nick Schmaltz nájezdy umí a v první sérii tohoto bezbrankového dramatu to bezesporu potvrdil.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:56
    Stamkos pomohl Cirellimu vyhrát buly. Přisunul puk na Kučerova, jenž se s ním posunul doprava a v poslední šanci prodloužení orazítkoval vzdálenější tyč.

64:49
    Zbylých deset sekund prodloužení odehraje Tampa ve čtyřech proti třem. Stecher si v kritický moment pomohl zahákováním Hagela.

64:01
    Další narážečka od Kučerova. Tentokrát byla směřována na osu k Hedmanovi. jehož střela byla klečícím Välimäkim zvednuta mimo hřiště.