Modré Krídla – Žiar nad Hronom 3:1 (kon.) | Skalica – Pov. Bystrica 3:4 (kon.) | Martin – Topoľčany 3:2 (3:2 po s.n.)
Levice – Humenné 5:3 (kon.) | Brezno – Trnava 1:5 (kon.)
HK Levice
5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
HC 19 Humenné
sk Pátek 17.02.2023, 18:001. liga (SR) • 40. kolo

57:12
    HK Levice dávajú gól! Domáci pridávajú piaty gól v zápase a rozhodujú tento zápas. Vorona videl voľného VLADISLAVA LEŠČENKA, ktorý strelou švihom dáva gól do odkrytej brány hostí. Asistencie. Vorona

56:29
    HK Levice dávajú gól! Domáci idú opäť do vedenia! Obrovskú chybu v obrane hostí využíva na štvrtú gól svojho tímu MICHAL SÚĽOVSKÝ. Bez asistencie.

44:48
    Humenné dáva gól! Hostia vyrovnávajú stav stretnutia! Aktivita hostí slaví úspech. PATRIK FRIČ sa presadil po prihrávke od Záhradníka a Adámik nemal šancu zasiahnúť. Asistencie: Záhradník, Markuš

40:47
    Humenné dáva gól! Hostia sa v prvej minúte tretej tretiny vracajú do zápasu. Rýchal akciu humenného na ktorej konci bol IVAN SAFARALEEV, ktorý strelou švihom prekonáva Adámika v domácej bráne. Asistencie: Vaško, Jačko.

37:47
    HK Levice dávajú gól! Domáci hrajú dnes veľmi dobrý zápas a pridávajú tretí gól v zápase. Przygodski našiel pred bránou VLADIMIRA LEŠČENKA, ktorý strelou švihom prekonáva Durného v bráne hostí. Asistencie: Przygodski, Pánik

31:24
    Humenné dáva gól! Hostia využívajú presilovú hru a vracajú sa do zápasu! Borov ystrelil z kruhov a z dorážky sa presadil ALEXEJ TRANDIN. Asistencie: Borov, Krajňák

29:51
    Vylúčenie v domácom tíme. Timotej Lauro dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

24:03
    Vylúčenie v tíme hostí. Andrey Legalin dostáva 2 minúty za držanie hokejky.

19:29
    Vylúčenie v domácom tíme. Oleksij Vorona dostáva 2 minúty za držanie protihráča.

18:49
    Vylúčenie v tíme hostí. Jakub Ragan dostáva 2 minúty za podrazenie

12:51
    HK Levice dávajú gól! domáci využívajp presilovú hru a navyšujú svoje vedenie. Kombinácia na ktorej koncil bol OLEKSIJ VORONA a strelu nedal šancu Durnému v bráne hostí. Asistencie: Przygodski, Rais.

11:45
    Vylúčenie v tíme hostí. Filip Vaško dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

01:12
    HK Levice dávajú gól! Domáci otvárajú skóre dnešného zápasu. Po peknej akcii sa presadil domáci útočník LUKÁŠ POHL. Asistencie: Pekarčík

Lissko

Branky a nahrávky: 2. Pohl (Pekarčík), 13. Vorona (Przygodski, Rais), 38. Leščenko (Przygodski, Pánik), 57. Súľovský, 58. Leščenko (Vorona) – 32. Trandin (Borov, Krajňák), 41. Safaraleev (Vaško, Jačko), 45. Frič (Záhradník, Markus)

HK Levice: Adámik (Nagy) – Moksunen, Rais – Socha, Scheuer – Lauro, Pánik – Šútor, Zajko – Vorona, Przygodski, Leščenko – Kráľ, Pekarčík, Pohl – Gubo, Krieger, Suľovský – Czuczor, Špendel, Hofer
    Trenér: Slavomír, Chlebec

HC 19 Humenné: Durný (Krasanovský) – Jacko, Kudin – Zekucia. Novický – Novota, Ťavoda – Thomka – Vaško, Markuš, Safareleev – Borov, Krajňák, Frič – Záhradník, Trandin, Legalin – Farkaš, Pulščák, Ragan
    Trenér: Andrey Parfenov

Rozhodčí: Výleta, Bachúrik – Zelený, Haringa